شرکت های نرم افزاری ترکیه در رادار خارجی ها هستند

شرکت های نرم افزاری ترکیه در رادار خارجی ها هستند
شرکت های نرم افزاری ترکیه در رادار خارجی ها هستند

Smartiks Yazılım A.Ş. که با راه حل های جدید به شرکت های مهم ترکیه خدمات می دهد، مذاکراتی را برای ارزیابی فرصت های استراتژیک و مالی آغاز کرد.

Smartiks اعلام کرد که در حال مذاکره با Total Specific Solutions (TSS)، یک گروه نرم افزاری غول پیکر مستقر در هلند است. در بیانیه این شرکت به پلتفرم افشای عمومی (KAP) آمده است: شرکت ما مذاکراتی را برای مقاصد سرمایه گذاری با شرکت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی برای ارزیابی فرصت های استراتژیک و مالی آغاز کرده است.

Smartiks که راه حل هایی در سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه های کاربردی تجارت الکترونیک و برنامه های کاربردی تلفن همراه تولید می کند، اعلام کرد که در حال مذاکره سرمایه گذاری با Total Specific Solutions (TSS)، یک گروه نرم افزاری غول پیکر مستقر در هلند است.

در بیانیه این شرکت به پلتفرم افشای عمومی (KAP) آمده است: شرکت ما مذاکراتی را برای مقاصد سرمایه گذاری با شرکت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی برای ارزیابی فرصت های استراتژیک و مالی آغاز کرده است.

سود سه ماهه سوم سال 2019 اسمارتیکس که در سال 96 به عموم عرضه شد و 2023 درصد از سهام آن برای عموم آزاد است، نسبت به مدت مشابه سال قبل از 5,8 میلیون لیره به 45,6 میلیون لیر افزایش یافت. اسمارتیکز که قصد دارد سود خالص خود را در سال 2024 به 400 میلیون لیر لیر برساند، در سه ماهه سوم سال 2023 گردش مالی 87,6 میلیون لیر لیر داشته است.

TSS در 26 کشور فعال است

TSS که مذاکرات را با Smartiks آغاز کرد، همچنین بخشی از اکوسیستم Constellation Software Inc (CSI) مستقر در کانادا است، به عنوان یک شرکت تابعه Canadian Topicus.com که نرم‌افزار بازار عمودی و پلتفرم‌های بازار عمودی را ارائه می‌دهد. TSS که در 26 کشور فعالیت می کند، بیش از 160 نفر را در بیش از 7.000 شرکت نرم افزاری مستقل تحت مدیریت خود در اروپا استخدام می کند.

TSS که در سال جاری وارد بازارهایی مانند پرتغال و صربستان شد، از ابتدای سال 2023 تاکنون 14 شرکت را در اروپا خریداری کرده است.

سرکان کاراهان اوغلو، رئیس هیئت مدیره اسمارتیکز در مورد این جلسات گفت: ما به عنوان یک شرکت، مذاکرات سرمایه گذاری را با شرکت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی برای ارزیابی فرصت های استراتژیک و مالی آغاز کرده ایم. ما در حال ارزیابی فرصت های استراتژیک و مالی هستیم که Smartiks را قادر می سازد به بازارهای اروپایی و توسعه یافته گسترش یابد. ما می خواهیم با ارزیابی همه پیشنهادات دریافتی، قدرت خود را در بازار تقویت کنیم.