Tunç Soyer87 درصد از وعده های انتخاباتی خود را محقق کرد

Tunç Soyer XNUMX درصد وعده های انتخاباتی محقق شد
Tunç Soyer XNUMX درصد وعده های انتخاباتی محقق شد

📩 20/11/2023 13:32

شهردار شهرداری کلانشهر ازمیر Tunç Soyerاعلام کرد که با تکمیل 2019 پروژه از 165 پروژه مندرج در اعلامیه انتخابات 144، به 87 درصد موفقیت دست یافتند. کتابچه "ما قول دادیم، ما تحویل دادیم" که شامل پروژه های شهرداری کلانشهر ازمیر بین سال های 2019 تا 2023 است، گزارش موفقیت شهردار سویر در ازمیر را نشان می دهد. این کتابچه همچنین شامل اطلاعاتی در مورد 15 پروژه اضافی است که در وعده های انتخاباتی سویر گنجانده نشده است، اما در دوره شهرداری سویر برای پاسخگویی به نیازهای در حال توسعه ازمیر اجرا شده است.

شهردار شهرداری کلانشهر ازمیر Tunç Soyerدر محدوده پروژه های اعلامیه انتخابات منتشر شده با نام «پروژه های سمره» در سال 2019، کتابچه به اشتراک گذاری آنچه تاکنون انجام شده است در سایت tuncsoyer.com.tr منتشر شده است. پروژه هایی که تحت 7 هدف اصلی در این کتابچه به اشتراک گذاشته شده اند، گزارش موفقیت شهردار سویر در ازمیر را در دوره مسئولیت خود نشان می دهد. بر این اساس، شهردار سویر که در زمان تصدی مسئولیت 165 پروژه از 144 پروژه ای که وعده داده بود را به اتمام رساند، 87 درصد موفقیت دارد. شهردار سویر با تاکید بر اینکه 19 پروژه اضافی برای نیازهای در حال تغییر ازمیر به دلایلی مانند همه‌گیری کووید 15، زلزله، بحران آب و هوای جهانی تولید کرده‌اند، از اقداماتی که در دوره مسئولیت خود انجام داده‌اند و نتایج این مطالعات را فاش می‌کند. با داده ها

 اول از همه، "زندگی ایمن"

شهردار شهرداری کلانشهر ازمیر Tunç Soyerاولین عنوان کتابچه که با مقاله ای مقدماتی خطاب به مردم ازمیر آغاز می شود، زندگی ایمن است. این کتابچه که بسیاری از گام‌های مبتکرانه و ملموس برداشته‌شده برای ازمیری را که در برابر مشکلات جهانی مانند بحران آب و هوا و خشکسالی مقاوم است، جایی که خانه‌ها در اثر زلزله فرو نمی‌ریزند و شهروندان جان خود را از دست نمی‌دهند، تاب‌آور است، ارائه می‌کند، شامل مطالعات بسیاری است. از بهبود خدمات زیربنایی گرفته تا سرمایه گذاری در حمل و نقل. در میان این پروژه ها، حرکت تحول شهری که با مدل تعاونی رشد می کند و بسیج خلیج زنده که به طور کامل به مشکل بو در خلیج ازمیر پایان می دهد، خودنمایی می کند.

 "ازمیر را با تورهای آهنی خواهیم بافت"

رئيس جمهور Tunç Soyerفعالیت های انجام شده در چارچوب وعده ایشان «ازمیر را با تورهای آهنی می بافیم» از موضوعات جالب کتابچه است. در دفترچه آمده است که بزرگترین سرمایه گذاری مترو در تاریخ ازمیر را انجام دادند. Tunç Soyerوی با بیان اینکه ساخت 3 خط به صورت همزمان آغاز شده و با وجود افزایش هزینه ها، به زودی دو خط از این خط ها به بهره برداری می رسد.

 100 قلعه جمهوری خواه در صدمین سالگرد جمهوری

با اشاره به اینکه آنها با عزم زیادی برای ساختن 100 قلعه جمهوری در ازمیر در صدمین سالگرد جمهوری با الهام از سخنان رهبر بزرگ ما مصطفی کمال آتاتورک "هر کارخانه یک قلعه است" کار می کنند. Tunç Soyer، تاکید می کند که پیش از این در این جاده 3 گل برای ازمیر به دست آورده اند. از جمله قلعه‌های جمهوری که با هدف افزایش رفاه و عدالت در ازمیر افتتاح شد، کارخانه آب شاشال، کارخانه شیر Bayındır و تأسیسات İzDönüsüm هستند که اقتصاد دایره‌ای شهر را رشد می‌دهد.

 "ازمیر ما هستیم!"

شهردار کلانشهر ازمیر اظهار داشت: مفتخر است که 165 پروژه از 144 پروژه ای که در دوره انتخابات وعده داده و 15 پروژه اضافی را برای تغییر نیاز ارائه کرده است. Tunç Soyer وی گفت: ما بسیار افتخار می کنیم. وقتی در سال 2019 راه افتادیم، قول 165 پروژه را به ازمیر دادیم. با وجود بحران اقتصادی که روز به روز در کشور ما در حال افزایش است، ما 144 پروژه خود را برای ازمیر یک به یک اجرا کرده ایم. قول دادیم، عمل کردیم. این یعنی 87 درصد موفقیت. ساکنان ازمیر می توانند همه اینها را به صورت شفاف در دفترچه ما ببینند. 7 پروژه داریم که قول داده بودیم اما به دلیل افزایش هزینه ها و موانع ناشی از قانون گذاری نتوانستیم آن ها را اجرا کنیم. اما ما 15 پروژه را که در وعده های انتخاباتی مان لحاظ نشده بود، راه اندازی و به اتمام رساندیم. ما با کارهایی که انجام داده ایم، زندگی امن را در ازمیر تضمین کرده ایم. ما اقدامات زیرساختی را در مقیاسی آغاز کرده ایم که قبلا هرگز انجام نشده بود. ما با بسیج خلیج فارس به مشکل بو و آلودگی در خلیج ازمیر پایان دادیم. ما به خشکسالی و فقر در کشاورزی ازمیر اعلام جنگ کردیم. ما از فراوانی شهرمان، عرق تولیدکنندگان و امیدهای جوانانمان محافظت کردیم. من هیچ کدام از این کارها را به تنهایی انجام ندادم. ما با 4 و نیم میلیون نفر از ازمیر موفق شدیم. ما به کار برای رسیدن به هدف خود ادامه خواهیم داد تا ازمیر آینده ای قوی تر، انعطاف پذیرتر و قابل زندگی تر داشته باشیم. ما بسیار خوشحالیم که به ازمیر خدمت می کنیم و آن را به شهری زیباتر تبدیل می کنیم. ازمیر ما هستیم.»

نرخ های تکمیل پروژه 2019-2023

1- پروژه هایی با هدف زندگی ایمن
زیرساخت (11 پروژه)
پروژه ها 91 درصد تکمیل شده است. پروژه ای در حال انجام است.
برنامه ریزی و نوسازی شهر (5 پروژه)
پروژه های برنامه ریزی و نوسازی شهر تا 80 درصد تکمیل شده است. پروژه ای در حال انجام است.
حمل و نقل (17 پروژه)
پروژه های حمل و نقل 65 درصد تکمیل شده است. چهار پروژه در حال انجام است. دو پروژه به دلایل خارجی محقق نشد.

2-پروژه های رشد و توزیع عادلانه ثروت
شهر جهانی ازمیر (6 پروژه)
پروژه های شهر جهانی ازمیر 100 درصد تکمیل شده است.
اقتصاد (10 پروژه)
پروژه های اقتصادی 100 درصد تکمیل شده است.
کشاورزی و توسعه روستایی (27 پروژه)
پروژه های توسعه کشاورزی و روستایی 96 درصد تکمیل شده است. پروژه ای در حال انجام است.
گردشگری (6 پروژه)
پروژه های گردشگری 100 درصد تکمیل شده است.

3-پروژه ها در زمینه دموکراسی محلی
دموکراسی (9 پروژه)
پروژه های دموکراسی 100 درصد تکمیل شده است.

4-پروژه های حوزه توسعه اجتماعی
جوانان و کودکان (12 پروژه)
پروژه های ورزش و جوانان 100 درصد تکمیل شد.
فرهنگ و هنر (8 پروژه)
پروژه های فرهنگی و هنری 62,5 درصد تکمیل شد. دو پروژه در حال انجام است. یک پروژه محقق نشد.
سلامت (5 پروژه)
پروژه های بهداشتی 80 درصد تکمیل شده است. یک پروژه محقق نشد.
پروژه های اجتماعی (9 پروژه)
کار ما تحت عنوان پروژه های اجتماعی 89 درصد انجام شده است. پروژه ای در حال انجام است.
ورزش (12 پروژه)
پروژه های ورزشی 67 درصد تکمیل شد. سه پروژه در حال انجام است. یک پروژه محقق نشد.

5-پروژه ها در زمینه هارمونی با طبیعت
طبیعت (11 پروژه)
پروژه های طبیعت 100 درصد تکمیل شده است.
انرژی (8 پروژه)
پروژه های انرژی 75 درصد تکمیل شده است. پروژه ای در حال انجام است. یک پروژه محقق نشد.

6-پروژه هایی در زمینه یادگیری از گذشته
پروژه های فرهنگ و تاریخ هنر (2 پروژه)
پروژه های فرهنگ و تاریخ هنر 100 درصد تکمیل شد.

7-پروژه ها در زمینه ساختن آینده
آموزش (7 پروژه)
پروژه های آموزشی 72 درصد تکمیل شده است. پروژه ای در حال انجام است. یک پروژه محقق نشد.