TUMKİAD هدف خود را در ازمیر گسترش داد

TUMKİAD افزایش هدف در ازمیر
TUMKİAD افزایش هدف در ازمیر

📩 21/11/2023 10:32

انجمن توسعه و کارآفرینی افراد تجاری (TÜMKİAD) که از سال 2017 کارهای مثال زدنی را برای تضمین توسعه اقتصادی و همکاری در دنیای تجارت انجام داده است، هدف خود را با اداره استان ازمیر افزایش داده است، که به سرعت ساختار خود را تکمیل کرده است.

احمد کیرازدیکن که به عنوان یک صنعتگر و بازرگان جوان به عنوان رئیس استان TUMKİAD ازمیر خدمت می کرد، گفت که این انجمن که به 42 شعبه در ازمیر و در سراسر کشور رسیده است، دستاوردهای اقتصادی قابل توجهی برای شهر و منطقه دریای اژه به همراه خواهد داشت.

Kirazdiken با ارائه اطلاعاتی در مورد فعالیت های انجمن گفت: "TÜMKİAD در سال 2017 توسط تاجر Nihat Tanrıkulu تاسیس شد. انجمن ما یک سازمان غیردولتی خصوصی است که پایه‌های آن با نهالی که در هنگ 81 در چاناک‌قلعه کاشته شده بود، گذاشته شد، جایی که خاک‌هایی که از 57 استان آورده شده بود مخلوط شده بود. TUMKİAD بر خلاف بسیاری از انجمن ها و NGO های امروزی، نهادی است که قدرت خود را از هیچ عقیده یا تشکیلات سیاسی نمی گیرد. ما به عنوان تاجران ترکیه، با احترام به همه عقاید، برای توسعه کشورمان تلاش می کنیم. هدف ما این است که در راستای همکاری هایی که در زیر سقف انجمن به دست آورده ایم، یکی از ذینفعان توسعه تجاری و اقتصادی باشیم. وی گفت: «ما با پتانسیل قوی و هم افزایی اعضای خود از بخش‌های مختلف به منظور ایجاد فرصت‌های جدید با توسعه همکاری‌های تجاری در سراسر ترکیه، کار تأثیرگذاری را انجام خواهیم داد.»

ما صدای افراد تجاری خواهیم بود

احمد کیرازدیکن با بیان اینکه برای غلبه بر مشکلات بخشی و به گوش رساندن صدای بازرگانان اقدام کردند، ادامه داد: ما همچنین در نهادهای حرفه ای مانند اتاق بازرگانی و اتاق اصناف و صنعتگران که کسب و کار هستند، نقش فعال داریم. مردم در سطح بالایی نمایندگی می شوند. به عنوان ذینفعان این بخش، ما به خوبی مشکلات تجربه شده را می دانیم. برای حل این مسائل با ذیصلاح ترین مراجع در تماس هستیم. حل مشکلات زندگی تجاری در واقع کار چندان سختی نیست و به همین دلیل ما با گزارش هایی که تهیه می کنیم، پیشنهادات راه حل خود را به مراجع ذیربط ارائه می کنیم.

ما پتانسیل واقعی ازمیر را آشکار خواهیم کرد

احمد کیرازدیکن با اشاره به اینکه ازمیر یک شهر برند با ویژگی‌ها و کیفیت‌های متفاوت است، درست مانند TUMKİAD، گفت: «ما تلاش کردیم تا پتانسیل واقعی شهر را آشکار کنیم، راه را برای همکاری‌های تجاری هموار کنیم و مشکلات بخش را حل کنیم. برای این منظور، ما افراد را با در نظر گرفتن صلاحیت ها و سهم آنها بدون توجه به توان اقتصادی آنها ارزیابی می کنیم. Bayraklıما در مدت کوتاهی دفتر مرکزی استان خود را در استانبول افتتاح خواهیم کرد. ما با هیئت مدیره 12 نفره و اعضای جدیدمان قوی تر می شویم. خوشبختانه، افراد زن زیادی هم در هیئت مدیره و هم در بین اعضای ما وجود دارند. ما یک کادر جوان بین 25 تا 45 سال هستیم. وی گفت: ما به آینده کشورمان ایمان داریم.

ساختار مشارکتی که همه بخش ها را در بر می گیرد

احمد کیرازدیکن با اشاره به اینکه عضویت گسترده ای متشکل از نمایندگانی از بخش های مختلف دارد، گفت: ما به عنوان TÜMKİAD، با ایجاد 81 کمیته تجاری مجزا در داخل انجمن برای دنیای تجارت در ازمیر، نبض بخش های مختلف را حفظ خواهیم کرد. به طور خلاصه، صادرکنندگان، صنعتگران و کسانی که در بخش خدمات هستند، تقریباً هر بخش دارای مشکلاتی است. ما با هم به دنبال راه حل برای این مشکلات خواهیم بود. اینها باید به درستی توضیح داده شود و به مسئولان منتقل شود. ما قصد داریم تا پایان سال 2024 یک دفتر نمایندگی در تمام مناطق ازمیر افتتاح کنیم. به عنوان مدیریت استانی ازمیر، ما شروع به کار برای توسعه فعالیت های تجاری و همکاری در مناطق مختلف شهر خود کردیم. به عنوان اداره استانی TÜMKİAD İzmir، هدف ما این است که ساختار خود را با شعبه های جدید خود که در استان های دیگر در منطقه دریای اژه ایجاد می شود، تکمیل کنیم.

افتتاحیه باشکوه کنگره برای هزاران نفر در ازمیر

احمد کیرازدیکن، رئیس استان TUMKİAD ازمیر اظهار داشت که آنها در 25 نوامبر برای یک کنگره بزرگ افتتاحیه برای هزار نفر در هتل کایا ترمال در ازمیر آماده می شوند و گفت: "علاوه بر تجار از 41 شعبه ما در سراسر کشور. ما با سرعت تمام به آماده سازی خود برای این نشست بزرگ مشارکتی ادامه می دهیم، جایی که مقامات محلی برجسته، سازمان های غیردولتی و نمایندگان دنیای تجارت دور هم جمع خواهند شد. در آن جلسه هیئت مدیره خود را نیز معرفی خواهیم کرد. وی گفت: ما نقشه راهی را که برای ازمیر تعیین کرده ایم با شرکت کنندگان ارزشمند خود به اشتراک خواهیم گذاشت.

احمد کیرازدیکن، رئیس استان ازمیر TUMKİAD

او در سال 1996 در اوشاک به دنیا آمد. تحصیلات متوسطه و دبیرستان را در فرانسه به پایان رساند. فارغ التحصیل روابط بین الملل دانشگاه آیدین استانبول. وی به عنوان رئیس هیئت مدیره گروه پریسا فعالیت می کند. فرانسوی و اسپانیایی را روان صحبت می کند