تراموا تالاس روزانه به 15 هزار مسافر خدمات رسانی می کند

تراموا تالاس روزانه به هزاران مسافر خدمات رسانی می کند
تراموا تالاس روزانه به هزاران مسافر خدمات رسانی می کند

📩 21/11/2023 14:18

شهرداری کلانشهر قیصری همچنان با پروژه هایی که برای مدرن تر، دسترسی و راحت تر کردن شهر اجرا کرده است، نام خود را برای خود دست و پا می کند. دکتر. شهرداری متروپولیتن به ریاست ممدوه بویوکیلیچ قصد دارد به همه ساکنان قیصری چه در مرکز و چه در نواحی روستایی دسترسی داشته باشد و با ارائه خدمات با کیفیت از حمل و نقل گرفته تا زیرساخت ها، از گردشگری تا سلامت، از آموزش تا ورزش، خدماتی با کیفیت ارائه دهد. .

خط راه آهن منطقه تالاس مولانا - میدان جمهوریت، یکی از پروژه هایی است که با هیجان و دقت فراوان انجام شده است، به طور متوسط ​​روزانه 15 هزار مسافر در منطقه، یک تجربه حمل و نقل راحت را ارائه می دهد. منطقه مولانا واقع در قلب منطقه طلاس، دارای یک جغرافیای بزرگ با جمعیت 85 هزار نفر است.

خط T17 با ارائه خدمات با مجموع 4 ایستگاه، طول سیستم ریلی شهر را به 9 کیلومتر افزایش می دهد که 46 تای آن ایستگاه جدید است و حمل و نقل شهری را کارآمدتر می کند. در حالی که با افتتاح خط جدید رضایت شهروندان روز به روز افزایش می یابد، به طور متوسط ​​روزانه 15 هزار مسافر از سفر در این خط مدرن و راحت لذت می برند.

شهردار کلانشهر دکتر Memduh Büyükkılıç گفت: "ما مفتخریم که با خط جدید خود تجربه حمل و نقل بهتری را به شهروندان خود ارائه می دهیم. تعداد مسافران روز به روز افزایش می یابد موفقیت پروژه ما را نشان می دهد. وی گفت: "ما پروژه های خود را بدون کاهش سرعت ادامه خواهیم داد تا شهر خود را مدرن تر، در دسترس تر و راحت تر کنیم." خط تراموا منطقه طلاس مولانا - میدان جمهوریت که از زمان افتتاح تاکنون تعداد کل مسافران آن از مرز 300 هزار نفر گذشته است، با علاقه شدید و بازخورد مثبت مردم قیصریه موفقیت بزرگی به دست آورد.