«شیر ازمیر» با مصرف کنندگان دیدار کرد

شیر ازمیر جای خود را در قفسه ها می گیرد
شیر ازمیر جای خود را در قفسه ها می گیرد

📩 20/11/2023 12:33

شهردار شهرداری کلانشهر ازمیر Tunç Soyer"شیر ازمیر" که در افتتاحیه یکصدمین سالگرد کارخانه فرآوری شیر Bayındır اعلام شد، با مصرف کنندگان دیدار کرد. شیر ازمیرلی برای فروش در سایت izmirliden.com و Trendyol و همچنین در قفسه های فروشگاه مواد غذایی مردم عرضه می شود.

شهردار شهرداری کلانشهر ازمیر Tunç Soyer"Izmirli Milk" تولید شده در کارخانه فرآوری شیر بایندیر صدمین سال که در راستای چشم انداز "کشاورزی دیگری ممکن است" اجرا شد و درهای خود را در صدمین سالگرد جمهوری افتتاح کرد، راهی بازار شد. این کارخانه که شیر تولیدکنندگان کوچک را بالاتر از ارزش بازار خریداری می کند و آن را به محصولی با ارزش افزوده تبدیل می کند، مراحل تولید و بسته بندی شیر ازمیرلی را به پایان رساند و به شهروندان معرفی کرد.

شیر کنسرو شده با ماندگاری بالا

شیر ازمیرلی تولید شده با تکنولوژی UHT به عنوان شیر کنسرو با ماندگاری بالا برای فروش عرضه می شود. شیر را که کیفیت بالایی دارد و مطابق با تاییدیه های بهداشتی بسته بندی شده است را می توان با سیاست قیمت مقرون به صرفه از بازارهای خواربار مردمی/قصابی مردمی و همچنین از سایت تجارت الکترونیک "izmirliden.com" خریداری کرد. محصولات ازمیر و از فروشگاه "İzmirliden" در ترندیول موجود است.

بستنی ازمیرلی بعد از شیر

علاوه بر محصولات فتا، تولوم، کاشار کهنه و پنیر سفید تولید شده در این کارخانه و موفقیت صادراتی، بستنی ازمیرلی که برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی ازمیر 92 معرفی شد و مورد استقبال زیادی قرار گرفت، به زودی با مصرف کننده روبرو خواهد شد. . بستنی ازمیرلی که از کسانی که آن را امتحان کردند نمره کامل گرفت تا مدتی کوتاه جای خود را در قفسه های بازار خواهد گرفت.