گروه گورسس خودروی برقی پیشگامانه را در ترکیه با Neta U شکست

گروه گورسس خودروی برقی پیشگامانه را در ترکیه با Neta U شکست
گروه گورسس خودروی برقی پیشگامانه را در ترکیه با Neta U شکست

📩 21/11/2023 15:10

گروه گورسس که قدمتی ریشه‌دار دارد، با قدم‌هایی که مفهوم تحرک را تغییر می‌دهد، آماده می‌شود تا نفسی تازه به بازار خودروی ترکیه بیاورد. GRS Automobility، شرکت حمل و نقل زیر سقف گروه Gürses، در مرحله اول سفری را با دو برند جدید آغاز می کند. Hozon Neta، یکی از بزرگترین برندهای خودروی چین، که در میان تولیدکنندگان پیشرو خودروهای الکتریکی در سطح جهان است و قصد دارد در سال 2024 وارد بازار اروپا شود، زیر چتر GRS Automobility نمایندگی می شود. این اولین بار با جاده های ترکیه قبل از اروپا با SUV کامپکت XNUMX٪ الکتریکی مدل Neta U ملاقات می کند.

GRS Automobility، شرکت حمل و نقل نسل جدید که شتابی را به بازار خودرو کشورمان می بخشد، سریع ترین برند خودروهای برقی چین را در حال توسعه Hozon Neta و برندهای هلندی کارور متخصص میکروموبیلت را به جاده های ترکیه می آورد. ودات اویگون، مدیر کل GRS Automobility با به اشتراک گذاشتن دیدگاه ها و اهداف خود در مورد Neta و Carver که در ماه دسامبر به فروش می رسد، گفت: "ما قصد داریم مفهوم تحرک را با راه حل های نوآورانه یکتا به انتها بازنگری کنیم، بازار خودرو کشورمان را توسعه دهیم و آن را پویاتر کنید و از این طریق ارزش افزوده ایجاد کنید و آن را متحول کنید. برندهای هوزون نتا و کارور دو حلقه جدید در زنجیره ارزشی خواهند بود که ما ایجاد خواهیم کرد. برخلاف بسیاری از برندهای جدید که وارد بازار می شوند، ما به جای حجم فروش، بر انگیزه نمایندگی برندهایی که کاربران دوست دارند تمرکز می کنیم. ایجاد حس تعلق و خوشحال کردن مصرف کنندگان و حمایت از آنها در هر زمینه ای برای ما بسیار ارزشمندتر از سهم بازار و اعداد فروش است. قرار گرفتن در میان 2030 شرکت برتر حمل و نقل در ترکیه در سال 3 چارچوب کلی چشم انداز ما را تشکیل می دهد. بیانیه ای داد.

Neta U در ماه دسامبر با جاده ها ملاقات می کند

هوزون نتا که در سال 2022 به فروش 150 هزار خودروی برقی رسید و خود را در بین 10 تولیدکننده خودروهای برقی در سراسر جهان یافت، قبل از بازار اروپا که در سال 2024 وارد ترکیه می شود، برای فروش در ترکیه عرضه می شود. نتا که نسل جدید خودروهای بلندپروازانه ای را با ویژگی های ایمنی و طراحی، سطح فناوری و تجهیزات و استانداردهای کیفیت بالا تولید می کند، در ماه دسامبر با مدل Neta U که یک مدل SUV جمع و جور است و بر روی یک کاملا جدید ساخته شده است، وارد جاده های ترکیه خواهد شد. پلت فرم خودروی الکتریکی

هایپر سدان، کوپه اصیل و مدل SUV سگمنت B نیز در راه هستند.

مدل SUV جمع و جور Neta U 420 کیلومتر برد رانندگی شهری (WLTP) با باتری CATL از یکی از بهترین تولید کنندگان باتری در جهان ارائه می دهد و با ویژگی شارژ سریع خود از 30 درصد به 30 درصد در 80 دقیقه متمایز است. به لطف عملکرد V2L، می تواند درست مانند یک ژنراتور به یک منبع انرژی تبدیل شود و دستگاه های الکترونیکی مختلف را در شرایطی مانند کمپینگ یا بلایای طبیعی شارژ کند. SUV پویا دارای حالت رانندگی تک پدالی، تجهیزات راحتی و فناوری بالا، دو لمس جداگانه است. صفحه نمایش، هر 8 اینچ، و مواد با کیفیت بالا. دکوراسیون داخلی خودنمایی می کند. اعلام شده است که Neta U مجهز به بسیاری از تجهیزات ایمنی غیر فعال و فعال موفق به دریافت 5 ستاره در تست های C-NCAP شده است.

Neta GT که به دنبال Neta U خواهد بود، در سه ماهه اول سال 0 به عنوان یک کوپه برقی اصیل با شتاب 100 تا 3,7 تنها در 2024 ثانیه در کشورمان عرضه می شود. Neta AYA که انتظار می رود در همان دوره به فروش برسد، به عنوان یک SUV در بخش B قرار گرفته است که زندگی روزمره خانواده های کوچک را آسان تر می کند. مدل هایپر سدان Neta S مجهز به ویژگی های بسیاری مانند پشتیبانی از رانندگی خودکار L4+، عناصر طراحی آینده نگر و سیستم صوتی با 21 بلندگو، در سال 2025 در محدوده محصولات قرار خواهد گرفت. داده شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت این مدل تنها 3,9 ثانیه بیان شده است.