Elektra Elektronik نمره کامل را از بازدیدکنندگان در نمایشگاه SPS دریافت کرد

Elektra Elektronik نمره کامل را از بازدیدکنندگان در نمایشگاه SPS دریافت کرد
Elektra Elektronik نمره کامل را از بازدیدکنندگان در نمایشگاه SPS دریافت کرد

📩 21/11/2023 10:28

Elektra Elektronik که ترانسفورماتور و محصولات الکترونیکی را برای کیفیت انرژی از ترکیه به بیش از 6 کشور در 60 قاره مختلف صادر می کند، محصولات فناوری پیشرفته خود را در نمایشگاه SPS (راه حل های تولید هوشمند) که بین 14 تا 16 نوامبر در آلمان برگزار شد، به نمایش گذاشت. این شرکت که شعار امسال نمایشگاه را "راه حل های با کیفیت نیرو" تعیین کرد، با ترانسفورماتور کنترل، ماژول تریستور و محصولات راکتور محرک موتور، به ویژه فیلتر هارمونیک فعال Dynamix، توجه زیادی را از بازدیدکنندگان به خود جلب کرد.

Elektra Elektronik، برند پیشرو در صنعت ترکیه، در نمایشگاه SPS که بین 14 تا 16 نوامبر در آلمان با شعار "راه حل های با کیفیت قدرت" برگزار شد، شرکت کرد. این شرکت با به نمایش گذاشتن اولین و تنها فیلتر هارمونیک فعال داخلی ترکیه DynamiX در این نمایشگاه که از سال 2008 به طور مداوم در آن حضور داشته است، توانست در مرکز توجه قرار گیرد. همچنین با ترانسفورماتور کنترل، ماژول تریستور و محصولات راکتور محرک موتور توجه خود را به خود جلب کرد. در طول این نمایشگاه، این شرکت با شرکای تجاری موجود خود ملاقات کرد و راه را برای همکاری های جدید باز کرد.

راه حل های فن آوری پیشرفته جهانی را برای کیفیت انرژی ارائه می دهد

ایلکر چینار، مدیر فروش Elektra Electronics با بیان اینکه آنها با اولین و تنها فیلتر هارمونیک فعال داخلی ترکیه، اثر خود را در نمایشگاه به جا گذاشتند، گفت: "ما جهان را با راه حل های فناوری پیشرفته در زمینه کیفیت انرژی گرد هم می آوریم. یکی از راه حل های ما فیلتر هارمونیک فعال DynamiX است. این محصول از نظر کیفیت انرژی در بخش هایی مانند آهن و فولاد، دریانوردی، بهداشت، نساجی، خودرو و بانکداری که سیستم های الکتریکی ایمن و پایدار در اولویت هستند، از اهمیت حیاتی برخوردار است. در عین حال، نقش عمده ای در حذف آلودگی هارمونیک در شبکه های الکتریکی ایفا می کند و از مشکلات ناشی از کیفیت پایین انرژی جلوگیری می کند. این محصول نسل جدید که در تأسیسات حساس تولیدی، مراکز داده، ساختمان های اداری، مراکز خرید و همچنین نیروگاه های بادی و خورشیدی که به طور مکرر تحت تأثیر شبکه انرژی قرار دارند استفاده می شود، آلودگی های جریان و ولتاژ را در مشاغل از بین می برد. با بارهای انرژی متغیر شدید، تضمین تامین ایمن و مداوم انرژی الکتریکی این امر را محقق می کند. فیلترهای هارمونیک فعال ما نسبت به همتایان خود انرژی کمتری مصرف می کنند. او گفت: "محصول ما که کیفیت برق را بهبود می بخشد، به کیفیت انرژی در مشاغل اجازه می دهد تا پایدار و مستمر باشد."

نمایش R&D و قدرت مهندسی ترکیه به تمام جهان

ایلکر چینار با بیان اینکه آنها از معدود شرکت‌هایی در صنعت الکترونیک ترکیه هستند که تحقیق و توسعه واقعی را انجام می‌دهند، گفت: «علاوه بر محصول DynamiX، ما با ترانسفورماتور کنترل، ماژول تریستور و محصولات راکتور محرک موتور در بخش خود نیز برجسته هستیم. . وی گفت: ما با محصولات خود راه حل های با ارزش افزوده بالایی را به شرکت ها ارائه می دهیم که مهندسی، طراحی و تولید آن به طور کامل توسط کادر مهندسی متخصص ما انجام می شود.