رالی اژه در کمال پاشا ازمیر برگزار شد

رالی اژه در ازمیر کمال پاشا برگزار شد
رالی اژه در ازمیر کمال پاشا برگزار شد

📩 21/11/2023 14:47

رالی اژه، پنجمین مسابقه مسابقات رالی قهرمانی ترکیه پترول اوفیسی ماکسیما 32 که توسط باشگاه ورزشی اتومبیلرانی اژه (EOSK) برای سی و دومین بار در سال جاری برگزار شد، در روزهای 2023 تا 5 نوامبر در کمال پاشا ازمیر برگزار شد.

در این رالی که با حمایت شهرداری کلانشهر ازمیر و تحت حمایت اصلی ICRYPEX برگزار شد، 54 خودرو و 108 ورزشکار شرکت کردند.

در این رالی که از مهمترین ارگان های ورزشی منطقه اژه است، پس از 2 مرحله ویژه در روز اول، 3 مرحله ویژه باقی مانده به دلیل شرایط نامساعد جوی در ازمیر لغو شد. این تیم ها روز یکشنبه در 5 مرحله ویژه به رقابت پرداختند و با اهدای جوایز بر روی سکوی پایان در پیست مسابقه پارک ازمیر به پایان رسیدند.

رالی اژه با پیروزی تیم Ümit Can Özdemir-Batuhan Memişyazıcı از تیم GP Garage My Team به پایان رسید. در حالی که Özdemir-Memişyazıcı نیز در کلاس 2 اول شد، نفر دوم در رده بندی عمومی مسابقه علی تورکان-بوراک اردنر از تیم کاسترول فورد ترکیه بود.

علی ترکان ورزشکار ردبول نیز مقام اول خلبانان جوان و مقام اول کلاس 3 را کسب کرد. در رالی که تیم Cem Alakoç-Aras Dinçer به نمایندگی از GP Garage My Team به عنوان سومین رده بندی عمومی به پایان رسید، اولین نفر در بین استاد خلبان ها Ogün Okat بود که با امیر شاهین به نمایندگی از تیم مسابقه داد. BC Vision Motorsport.

پیترول اوفیسی ماکسیما 2023 مسابقات رالی ترکیه با ششمین مسابقه رالی متروپولیتن کوجالی که در تاریخ 09 تا 10 دسامبر برگزار می شود، ادامه خواهد یافت.