هیجان گازیرای آنتپ را احاطه کرده است

Antepi Gaziray هیجان احاطه شده است
هیجان گازیرای آنتپ را احاطه کرده است

در غازیانتپ، کار بر روی پروژه GAZİRAY با سرعت تمام ادامه دارد، که جایگزینی برای حمل و نقل شهری خواهد بود و کمک بزرگی خواهد کرد که شهروندان مشتاقانه منتظر آن هستند. متین آکباش، مدیر کل راه آهن دولتی جمهوری ترکیه (TCDD) و کارکنانش برای بررسی آخرین وضعیت پروژه در غازیانتپ فرود آمدند.

وزارت حمل و نقل و زیرساخت به همراه TCDD پروژه دیگری را در خدمت ملت ما ارائه می دهد. متین آکباش، مدیر کل TCDD، به همراه تیم راه حل در محل، تحقیقاتی را در GAZİRAY انجام دادند که طول مسیر 25.5 کیلومتر و طول کل خط 112 کیلومتر و شامل 16 ایستگاه است. مدیران TCDD Tasimacilik، TCDD Teknik و شهرداری کلان شهر غازیانتپ نیز در تحقیقات شرکت کردند و ساخت منطقه انبار جدید که در آن تعمیر و نگهداری و تعمیر مجموعه قطارهای GAZİRAY آغاز خواهد شد.

با بررسی کارهای ساخت و ساز در محل، تیم سپس به مرکز کنترل ترافیک ایستگاه Taşlıca رفت و اطلاعاتی را از پرسنل دریافت کرد.
ما به مراکز کنترل ترافیک اهمیت زیادی می دهیم تا ایمنی راه آهن و جریان ترافیک ایمن را تضمین کنیم.» مدیر کل TCDD متین آکباش گفت که مدیریت ترافیک مسیر حومه GAZİRAY که از 16 ایستگاه تشکیل شده است از این مرکز انجام می شود.

مسیر و ایستگاه گازیرای

متین آکباش، مدیر کل TCDD، که از نزدیک کارهای مرمت ایستگاه غازیانتپ را دنبال می کند، گفت: "ما ایستگاه غازیانتپ را که با بیش از نیم قرن سابقه خود شاهد خاطرات و تجدید دیدارهای زیادی بوده است، به آینده با کارهای مرمتی حمل می کنیم. ما همچنان به حفظ هویت شرکتی و ارزش های فرهنگی راه آهن خود ادامه می دهیم.» گفت.

مدیر کل آکباش و تیم راه‌حل در محل که در تمام ایستگاه‌های پروژه GAZİRAY توقف کردند و به تحقیقات خود ادامه دادند، سپس یک جلسه ارزیابی با شرکت پیمانکار پروژه GAZİRAY برگزار کردند. آکباش در جریان آخرین وضعیت روند ساخت و ساز، ارتباطات فنی، فناوری و برنامه ریزی سایت GAZİRAY قرار گرفت و دستورالعمل هایی را برای تکمیل پروژه با رفع نیازها و کمبودها ارائه کرد.

اسماعیل هاکی مورتازاوغلو، تورگای گوکدمیر، مدیر منطقه ششم، آلیسی فلک، حمل و نقل TCDD، TCDD Teknik، مقامات شهرداری شهری غازیانتپ و روسای بخش مربوطه TCDD در تحقیقات شرکت کردند.

این نمایش پرده ای به جاوا اسکریپت نیاز دارد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*