کنارگذر به جاده کمربندی Yenişehir

کنارگذر به جاده کمربندی ینی شهیر
کنارگذر به جاده کمربندی ینی شهیر

📩 06/11/2018 10:22

در حالی که جاده کمربندی ینی شهیر به طول 5,3 کیلومتر که توسط شهرداری کلان شهر بورسا ساخته شده بود تکمیل شد، پل دو طرفه ساخته شده بر روی جریان کوکاسو که نقطه انسداد جاده است نیز هوای تازه به ترافیک این منطقه داد.

شهرداری کلانشهر که سال 2018 را در بورسا سال جاده ای اعلام کرد و سرمایه گذاری های حمل و نقل خود را در 17 منطقه و همچنین مرکز شهر سرعت بخشید، شروع به برداشت ثمره تلاش های خود کرد. در محدوده این کارها، جاده کمربندی ینی شهیر به طول 5,3 کیلومتر که برای جابجایی خودروهای تناژ سنگین، به ویژه خودروهایی که به منطقه صنعتی می آیند، قبل از ورود به مرکز ولسوالی حیاتی است، تکمیل شده است. یک پل دو طرفه بر روی جریان کوکاسو در مقابل کارخانه شیشه کم ساخته شد که باعث ازدحام ترافیک در جاده کمربندی شد. شهردار کلان شهر علینور آکتاش به همراه سلیمان چلیک شهردار ینی شهیر و عدنان کمیل رئیس منطقه حزب عدالت و توسعه تحقیقاتی را در جاده کمربندی ینی شهیر انجام دادند، جایی که حمل و نقل به روشی سالم و با تکمیل کارها تا حد زیادی انجام می شود.

تقریبا دور زدن

شهردار آکتاش با یادآوری اینکه آنها با شهردار منطقه و رئیس بخش حزب حتی برای انجام کارها در دورافتاده ترین محله روستایی ینی شهیر مشورت کردند، گفت که از حل مشکل حیاتی دیگری برای ینی شهیر خوشحال هستند. شهردار آکتاش با بیان اینکه جاده های حلقوی یک موضوع مهم برای هر منطقه و هر شهر زنده است، گفت: «جاده های کمربندی کارکرد مهمی برای جابجایی وسایل نقلیه سنگین، به ویژه خودروهایی که از مناطق صنعتی خارج می شوند، از تراکتور گرفته تا کامیون در شهر بدون ورود به شهر جاده تمدن است. جاده کمربندی ینی شهیر 5 هزار و 300 متر طول دارد. جاده ای که به شدت توسط خودروها و کارخانه های با تناژ سنگین استفاده می شود. هزینه جاده ساخته شده از شیشه کم تا خیابان بورسا تقریباً 3,5 میلیون لیره است. ساخت پل کوکاسو و راه های ارتباطی که باعث مسدود شدن این جاده شده بود از اسفند ماه آغاز شد. ما در جاده کمربندی ینی‌شهیر عمل بای‌پس انجام داده‌ایم، درست مانند نحوه قرار دادن استنت و بای‌پس در بیماران قلبی در صورت انسداد شریان. هزینه کل پل 1 میلیون و 534 هزار لیره است. در حال حاضر کار در جاده ارتباطی Çayırlı Mahallesi ادامه دارد. ما در ینی شهیر کار جدی انجام دادیم. تاکنون 22 کیلومتر آسفالت گرم و 14,5 کیلومتر روکش سطحی انجام داده ایم. ما تقریباً تمام کارهای زیربنایی ناتمام را تکمیل کرده‌ایم.»

سلیمان چلیک، شهردار ینی شهیر نیز از شهردار آکتاش برای تکمیل جاده کمربندی و پل که برای صنعتگران و کشاورزان در ینی شهیر ضروری است، تشکر کرد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*