گواهی کیفیت خدمات به پارک حمل و نقل

گواهی کیفیت خدمات ulasimparka
گواهی کیفیت خدمات ulasimparka

📩 07/11/2018 14:09

TransportationPark یکی از زیرمجموعه های شهرداری کلان شهر کوجایلی، مستحق دریافت گواهینامه کیفیت خدمات EN 13816 در حمل و نقل عمومی شد. مدیر کل پارک حمل و نقل، یاسین اوزلو، سند به دست آمده را به اتحادیه شهرداری های جهان ترکیه (TDBB) و شهردار شهرداری کوجایلی، ابراهیم کاراوسمان اوغلو ارائه کرد. رئیس جمهور کارائوسمان اوغلو که از دریافت گواهینامه EN 13816 با کسب موفقیت در مدت کوتاهی در گواهی کیفیت که در آن خط آکچارای حمل و نقل پارک تحت بازرسی قرار دارد، خوشحال است، گفت: "کیفیت حمل و نقل و رضایت از خدمات ارائه شده برای ما مهم است. . من به خانواده حمل و نقل پارک برای این موفقیت تبریک می گویم.

اولین مؤسسه ای که گواهینامه را در تراموا دریافت می کند
مدیر کل حمل و نقل با بیان اینکه TransportationPark که می خواهد با بررسی دقیق نمونه های موجود در ترکیه و جهان از نظر اصول کار، استانداردهای کیفیت خدمات خود را افزایش دهد، با اخذ گواهینامه "خدمات حمل و نقل عمومی ریلی شهری" مقام اول را در بخش خود کسب کرده است. یاسین اوزلو گفت: "شهردار کلانشهر ما، ما خوشحالیم که دستور ابراهیم کاراوسمان اوغلو مبنی بر اینکه شما به بهترین کیفیت در خدمات دست یابید، انجام می دهیم. ما برای ارائه خدمات با کیفیت بهتر به مردم خود سخت تر کار خواهیم کرد.»

خدمات متمرکز بر مهمان
شرکت حمل و نقل پارک مدیر کل مهمت یاسین اوزلو از اینکه اولین موسسه در ترکیه است که گواهینامه EN13816 را دریافت کرده است، ابراز خرسندی کرد و گفت: "ما در این جاده که برای خدمات مهمان محور و نه مشتری مداری در نظر گرفته شده است، با 12 تراموا و 336 ادامه می دهیم. اتوبوس ها ما همچنین از ارائه خدمات اتوبوس و تراموا در Kocaeli خوشحالیم. نتیجه موفقیت آمیز بازرسی در خط آکچارای و دریافت این گواهی کیفیت باعث خوشحالی و افتخار ما در کنار کارکنان شد. این سند همچنین تاج درک موجود ما از خدمات است."

سند دریافت شده در 5 ماه EN 13816 چیست؟
EN 13816 یک سیستم کیفیت است که شامل مطالعاتی با هدف افزایش راحتی سفر و استاندارد زندگی مسافر در حمل و نقل عمومی است. در حالی که پروسه اخذ مدرک در شرایط عادی 1 سال است، TransportationPark A.Ş. با توجه به زیرساخت های مستحکم خود، در نتیجه تلاش های پایدار و متعهدانه خود این فرآیند را با دقت انجام داده و زمان اخذ گواهی را به حداقل رسانده و تنها در مدت 5 ماه حق دریافت گواهی را داشته است.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*