پارک حمل و نقل میزبان TURSID بود

میزبانی شده توسط ulasimpark turside
میزبانی شده توسط ulasimpark turside

📩 13/11/2018 12:45

TransportationPark A.Ş، یکی از زیرمجموعه های شهرداری کلان شهر کوجایلی، میزبان یازدهمین جلسه کمیسیون وسایل نقلیه انجمن اپراتورهای سیستم تمام ریلی بود. در این نشست با حضور شرکت های ریلی 11 شهرداری مختلف، رایزنی هایی در خصوص خرید خودروهای داخلی و همچنین مشکلات پیش آمده در این بخش انجام شد.

شرکت از 9 استان مختلف
Metro Istanbul A.Ş در یازدهمین جلسه کمیسیون خودرو که توسط TransportationPark برگزار شد، شرکت کرد. , Burulaş, Antalya Transportation Inc. , Estram, شهرداری کلانشهر قونیه, İzmir Metro A.Ş. ، Ego، GaziUlaş و Kayseri Transportation Inc. شرکت کرد. در مجموع 11 نفر از 9 شهر مختلف برای شرکت در یازدهمین جلسه کمیسیون خودروهای انجمن بهره برداران سیستم تمام ریلی در شهرمان میزبانی شدند.

خرید محلی در پیش زمینه است
نشست TÜRSID که هر 6 ماه یکبار برگزار می شود، در این ماه در 8 تا 9 نوامبر برگزار شد. در جلسه کمیسیون خودرو، خرید خودرو (تراموا – مترو)، مشکلات مربوط به خودروها و راهکارهای آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این دیدار مذاکراتی برای خرید داخلی و تبادل اطلاعات در این زمینه صورت گرفت. همچنین مقرر شد کمیته های فرعی بین شهرداری ها تشکیل و مطالعات بهبود و کارایی انجام شود.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*