اجلاس حمل و نقل UCLG Mobility Shanlıurfa به پایان رسید

نشست حمل و نقل uclg sanliurfa به پایان رسید
نشست حمل و نقل uclg sanliurfa به پایان رسید

📩 22/11/2018 10:59

شهرها و دولت های محلی سازمان منطقه ای خاورمیانه و غرب آسیا (UCLG-Mewa) هیئت اجرایی و نشست مشترک شورای و اجلاس UCLG-Mewa تحرک شهری شانلیورفا پس از جلسات روز اول و دوم به پایان رسید.

نشست UCLG-Mewa تحرک شهری شانلی اورفا که با حضور 400 کارشناس حمل و نقل و بوروکرات های حمل و نقل از کشورهای مختلف به میزبانی شهرداری شهری شانلی اورفا آغاز شده بود، پس از جلسات روز دوم به پایان رسید.

رئیس موسسه حمل و نقل ملی مصر و متخصص حمل و نقل عمومی دبی، پروفسور. دکتر. در نشست های روز دوم این اجلاس که با مدیریت خالد عباس آغاز شد، نشست هایی با موضوعات برنامه حمل و نقل هوشمند، تامین مالی حمل و نقل، مدیریت و عملیات، حمل و نقل دوستدار محیط زیست، حمل و نقل در شهرهای منطقه خاورمیانه، و به دنبال پاسخ به سوال گسترش حمل و نقل عمومی بود.

'روش های خوب در حمل و نقل در شهرهای منطقه خاورمیانه' مورد بحث قرار گرفت و در سخنرانی پایانی اجلاس، رئیس اداره حمل و نقل، Can Hallaç، به نمایندگی از شهرداری شهری شانلیورفا، سخنرانی های خود را ارائه کرد.

هالاچ با تشریح کارهای نوآورانه و نقشه راه شهرداری شهری شانلیورفا که با کاربردهای مثال زدنی خود در حمل و نقل شایسته جوایز بسیاری شناخته شد، اطلاعاتی در مورد طرح جامع حمل و نقل شانلی اورفا ارائه کرد.

در 22 نوامبر، آخرین روز اجلاس، میهمانان بین المللی شرکت کننده در اجلاس تحرک شهری شانلی اورفا، مکان های تاریخی شانلی اورفا را به عنوان بخشی از تور فنی مشاهده خواهند کرد. در همان روز، "کارگاه آموزشی مشکلات حمل و نقل و پیشنهادات راه حل شانلی اورفا" با حضور سازمان های غیردولتی در شانلی اورفا، کارشناسان نهادها و سازمان های مرتبط و مسئول ما برگزار می شود. با این کارگاه، بسیاری از جنبه های حمل و نقل شانلی اورفا مورد بحث قرار خواهد گرفت، مشکلات و راه حل ها به طور مفصل مورد بحث قرار خواهند گرفت.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*