سومین مرکز شبیه سازی اسکی ترکیه در سیواس در حال ساخت است

سومین مرکز شبیه سازی اسکی ترکیه در سیواس در حال ساخت است
سومین مرکز شبیه سازی اسکی ترکیه در سیواس در حال ساخت است

فرماندار سیواس، صالح آیهان، تحقیقاتی را در مورد ساخت مرکز شبیه سازی اسکی انجام داد که در حال پایان ساخت آن است.

آیهان با بررسی کارهای ساخت و ساز این مرکز که یکی از اولین مراکز شبیه سازی اسکی در ترکیه است که در Turgut Özal Caddesi در پشت ساختمان تئاتر دولتی سیواس در حال ساخت است، از مقامات اطلاعاتی دریافت کرد.

فرماندار آیهان که پس از معاینه بیانیه ای ارائه کرد، گفت که مرکز شبیه سازی اسکی به مرکز اسکی کوهستان یلدیز قدرت می بخشد.

آیهان با اشاره به اینکه 3 سال پیش این پروژه را آغاز کردند، گفت: این مرکز با زیربنای 770 متر مربع و معماری یک طبقه دارای مساحت سکونت شبیه ساز به مساحت 161 متر مربع و 155 متر مربع اضافی خواهد بود. مناطق دید و استراحت این مرکز همچنین شامل کافه تریا، فضای سرسرا، دفتر فنی اداری و رختکن، انبارها و اتاق اجاره اسکی خواهد بود. علاوه بر این، پروژه چشم انداز محیطی مرکز شبیه سازی اسکی شامل پارکینگ باز، کاملیا، نیمکت های نشستن و مسیرهای پیاده روی خواهد بود. پس از راه اندازی این مرکز، علاقه مندان به ورزش ابتدا می توانند دانش تئوری در مورد شبیه ساز را تحت راهنمایی مربیان اسکی و تمرین در مرکز اسکی کوهستان Yıldız کسب کنند. گفت.

آیهان با یادآوری اینکه ساخت و ساز به مرحله نهایی رسیده است و یک رستوران در کنار تأسیسات ساخته شده است، گفت: «ما باید کوه سیواس یلدیز را در مزرعه تغذیه کنیم. ما همیشه دوست داریم اسکی بازان از اینجا بیایند. این پروژه ای است که من آن را بسیار دوست دارم و به آن اهمیت می دهم. 2 الی 3 ماه دیگر این مکان تکمیل و به بهره برداری می رسد. یکی از اولین پروژه ها در ترکیه. کوه Yıldız مهمترین ساز مرکز اسکی خواهد بود. سیواس زیبایی ها را می برد و سزاوار بیشتر است. ما همچنین خوشحالیم که کارمان را از همان جایی که متوقف شد دنبال می کنیم.» او گفت.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*