تورگوتلو به روشی جدید و مدرن وارد سال جدید خواهد شد

تورگوتلو با روشی جدید و مدرن وارد سال جدید خواهد شد
تورگوتلو با روشی جدید و مدرن وارد سال جدید خواهد شد

📩 21/11/2018 11:54

Cengiz Ergün شهردار شهرداری مانیسا به همراه Turgay Şirin شهردار Turgutlu، کار های Alparslan Türkeş Köprülü Joinction را که در مرحله دوم و کارهای جاده فرعی ادامه دارد، بررسی کردند. رئیس جمهور ارگون با بیان اینکه هدف آنها تکمیل کارها تا 31 دسامبر است، گفت: "تورگوتلو با روش های جدید و مدرن وارد سال جدید خواهد شد."

Cengiz Ergün شهردار شهرداری مانیسا نیز کارهای شهرداری کلانشهر مانیسا در این منطقه را در محدوده برنامه تورگوتلو بررسی کرد. شهردار ارگون با بررسی جاده فرعی تقاطع Alparslan Türkeş Köprülü و کارهای راه ارتباطی که فاز اول آن در 8 ژوئن با شهردار تورگوتلو تورگای شیرین افتتاح شد و کارهای فاز دوم به پایان رسید، شهردار Ergün اطلاعاتی در مورد آخرین وضعیت کارها دریافت کرد. معاون دبیرکل یلماز جنچ اوغلو و مقامات شرکت پیمانکار. مدیران محله تورگوتلولو نیز در این بررسی شرکت کردند. رئیس جمهور ارگون که همه کارها را با جزئیات بررسی کرد، گفت که این پروژه غول پیکر هم فضای متفاوتی را به منطقه می بخشد و هم از ازدحام به دلیل موقعیت های خطرناک از نظر ترافیک جلوگیری می کند.

هدف 31 دسامبر
Cengiz Ergün شهردار شهرداری مانیسا با یادآوری اینکه آنها فاز اول تقاطع را که قسمت فروریخته است با مراسمی در 8 ژوئن به بهره برداری رساندند، گفت: "خوشحالیم که به مراحل پایانی این کار مهم و مدرن رسیده ایم. . قول داده بودیم در این منطقه یک تقاطع ایجاد کنیم که ترافیک در بزرگراه D96 ازدحام و خطر بزرگی ایجاد کند. ما بسیار خوشحالیم که به این وعده عمل کردیم. هدف ما این است که کارهای فاز دوم تقاطع مدرن خود را تا 31 دسامبر تکمیل کنیم. ممکن است به دلیل شرایط آب و هوایی 10-15 روز افتادگی داشته باشد. به امید خدا اگر مشکلی پیش نیاید تورگوتلو با شیوه های جدید و مدرن وارد سال جدید شود. ما در مجلس کلان شهر خود این پروژه مهم را به نام بزرگ گرانقدرمان مرحوم آلپارسلان تورکش نامگذاری کردیم. به همین مناسبت، مایلیم از نمایندگان خود در مجلس تشکر کنیم و یاد و خاطره رئیس جمهورمان آلپارسلان ترکش را با رحمت و سپاسگزاری گرامی می داریم.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*