تورل درخواست توقف خود را برآورده کرد

تورل درخواست توقف خود را برآورده کرد
تورل درخواست توقف خود را برآورده کرد

📩 23/11/2018 11:43

مندرس تورل، شهردار شهرداری آنتالیا، بلافاصله درخواست رمضان اوتر 16 ساله را که در کورکوتلی زندگی می کند، برای توقفی بسته در محله یلتن برآورده کرد.

مندرس تورل، شهردار شهرداری متروپولیتن آنتالیا نیز در برنامه سیاست و پشت صحنه که در کانال وی حضور داشت به خواسته ها و درخواست های حضار پاسخ داد. در طول برنامه، دانش آموزی به نام رمضان اوتر از کورکوتلی از رئیس جمهور تورل خواست که در رسانه های اجتماعی توقف کند. پرزیدنت تورل در خلال تعطیلات تبلیغاتی برنامه با رمضان 16 ساله تماس گرفت و دقیقاً متوجه شد که درخواست او چیست.

ماه رمضان سرد نیست
رمضان اوتر به شهردار تورل گفت که در حالی که منتظر اتوبوس در خیابان یلتن محلسی آتاتورک بود سرد بود و خواستار توقف برای اتوبوس است. تورل گفت که افراد مجاز در اسرع وقت با او تماس خواهند گرفت و درخواست او برآورده خواهد شد. وعده پرزیدنت تورل به رمضان بلافاصله عملی شد. شهرداری متروپولیتن یکی از ایستگاه های مدرن را در خیابان آتاتورک محله کورکوتلی یلتن قرار داده است. بدین ترتیب درخواست رمضان بلافاصله برآورده شد.

با تشکر از برادرم مندرس
رمضان اوتر اظهار داشت که خوشحال است زیرا تقاضای توقف در اسرع وقت برآورده شد. من می خواهم از برادرم مندرس بسیار تشکر کنم. ما واقعاً به این توقف نیاز داشتیم. سرما شروع شده است. از آنجایی که در کورکوتلی هوا خیلی سرد بود با دوستانم خیلی سرد بودیم. پس از گفتن رئیس جمهورمان، توقف ما ظرف یکی دو روز انجام شد. در حال حاضر باران می بارد و ما هیچ مشکلی نداریم.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*