ادغام TÜDEMSAŞ، TÜLOMSAŞ و TÜVASAŞ به معنای پایان است

پروژه تثبیت به معنای اتمام خط کسب و کار است
پروژه تثبیت به معنای اتمام خط کسب و کار است

📩 13/11/2018 16:43

عبدالله پکر، رئیس UDEM HAK-SEN، یک بیانیه مطبوعاتی در مورد ادغام شرکت های تابعه TCDD در یک سقف منتشر کرد.

در بیانیه خود، رئیس پکر از معاون مدیر کل TÜDEMSAŞ Mehmet Başoğlu در دفتر خود بازدید کرد و از ادارات کل صنعت ماشین آلات راه آهن در ترکیه (TÜDEMSAŞ)، ترکیه Vagon Sanayii A.Ş (TÜVASAŞ) و شرکت صنعت لوکوموتیو ترکیه (TÜLOMSAŞ) بازدید کرد. ما نظر Udem-Hak Sen را در مورد ادغام ارائه کردیم

ما به عنوان مقر Udem-Hak Sen (اتحادیه کارگران حمل و نقل و راه آهن) از این پروژه حمایت می کنیم در صورتی که اداره کل اداری و پایلوت پروژه یکسان سازی TÜDEMSAŞ باشد در غیر این صورت ما مخالف این پروژه هستیم.

کاهش بودجه اختصاص داده شده به TCDD برای سرمایه گذاری در سال 2019 در کارایی و بهره وری موسسات اقتصادی دولتی منعکس خواهد شد.

کارهای آزادسازی TCDD با تمدید دوره برنامه ریزی شده تا سال 2020 تا سال 2023 به تعویق خواهد افتاد و واگن هایی که به خارج از کشور به خصوص از اروپا آورده می شوند به اینجا هدایت می شوند و توسعه کارخانه های واگن را تضمین می کنند.

در برنامه ریزی سالانه ریاست جمهوری 2019، ادغام سه موسسه (TÜDEMSAŞ، TÜVASAŞ، TÜLOMSAŞ) در زیر یک سقف ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی مانند محدود کردن سرمایه گذاری ها و کندی کسب و کار شود، اما کارایی این موسسات حتی بیشتر خواهد شد.

انجام آزمون های ارتقاء و تغییر عنوان در شرکت های وابسته به تشکل های اقتصادی عمومی که سال هاست به صورت وکالتی انجام می شود ضروری شده است.

ما نگرانی های اتحادیه خود را به مدیر کل انتقال دادیم که پروژه ادغام به معنای پایان کامل TÜDEMSAŞ است. من به همه کارمندان خود اطلاع می دهم که با تمدید این تاریخ تا سال 2020، تاریخ ملاقات زیر یک سقف، 2023، از هفته آینده در آنکارا شروع به کار خواهیم کرد.

TÜDEMSAŞ در حال حاضر 10 میلیون لیر پول داغ به بازارهای محلی و ملی سرازیر می کند. وقتی پروژه ادغام محقق شود، نگاه ما حتی 10 درصد از این مبلغ هم نخواهد بود. ما فکر می کنیم که این بزرگترین بدی است که در حق سیواس انجام شده است.

عبدالله پکر
رئیس اتحادیه کارگران حمل و نقل و راه آهن

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*