همکاری بین TÜDEMSAŞ و Flexiwagon سوئدی در تولید واگن

همکاری در تولید واگن بین تودمسا و فلکسی واگن سوئدی
همکاری در تولید واگن بین تودمسا و فلکسی واگن سوئدی

📩 06/11/2018 10:16

شرکت سوئدی Flexiwagon می خواهد واگن حمل و نقل وسایل نقلیه سنگین را که با همکاری TÜDEMSAŞ توسعه داده است، تولید کند. با برنامه ریزی برای تولید واگن ها، هدف از حمل و نقل وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون، کامیون، اتوبوس و خودروهای نظامی به شیوه ای سریع تر و ایمن تر بدون گرفتار شدن در موانع ترافیکی است. وسیله نقلیه روی واگن می تواند مستقیماً از راه آهن به بزرگراه بدون نیاز به رمپ عبور کند.

TÜDEMSAŞ، مجهزترین شرکت واگن سازی ترکیه، توجه شرکت های راه آهن بین المللی را به ترکیه جلب می کند. TÜDEMSAŞ که با شروع به کار واگن ملی که در سال 2017 در خط باکو - تفلیس - کارس (BTK) و در کشورهای اروپایی شروع به کار کرد، نامی برای خود دست و پا کرد و با افتخار کشورمان را در نمایشگاه های بین المللی راه آهن که در آن شرکت می کند، نمایندگی می کند. شرکت سوئدی Flexiwagon که با مقامات TÜDEMSAŞ در نمایشگاه Innotrans که در برلین/آلمان در سپتامبر 2018 برگزار شد ملاقات کرد، برای دیدن سایت‌های تولید این شرکت به سیواس آمد. مدیر کل TÜDEMSAŞ Mehmet Başoğlu اطلاعاتی در مورد محصولات تولید شده در TÜDEMSAŞ و ظرفیت تولید شرکت به Jan Eriksson، Hanna Eriksson و Ouzine Kettane، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Flexiwagon که از TÜDEMSAŞ بازدید کردند، ارائه کرد. پس از این جلسه، یان اریکسون، هانا اریکسون و اوزین کتان به همراه مهمت باش اوغلو و کادر فنی از کارخانه ها بازدید کردند و اطلاعاتی در مورد خط تولید به دست آوردند.

یان اریکسون، مدیر عامل Flexiwagon، اظهار داشت که از دیدن TÜDEMSAŞ به عنوان یک کارخانه دوستدار محیط زیست بسیار خرسند هستند و خوشحال خواهند شد که با چنین شرکت بزرگ و مجهزی تجارت کنند. اریکسون با بیان اینکه می خواهند قسمت بدنه واگن توسعه یافته در ترکیه تولید شود و TÜDEMSAŞ این پتانسیل را دارد، اطلاعاتی درباره واگنی که قرار است تولید شود نیز ارائه کرد. با استفاده از این واگن که تصور می‌شود انعطاف‌پذیری را برای کاربران وسایل نقلیه سنگین و کاهش هزینه‌های شرکت‌ها فراهم می‌کند، از تاخیرهای ناشی از تراکم ترافیک جلوگیری می‌شود، زمان حمل و نقل بین مالمو - استکهلم که در سوئد 9 ساعت است، 160 ساعت است. سیستم موجود که با ترکیب راه آهن و جاده می تواند به سرعت 4,5 کیلومتر در ساعت برسد، پیش بینی می شود که به XNUMX ساعت کاهش یابد. همچنین از جمله اهدافی است که این واگن که قرار است با همکاری سوئد و ترکیه تولید شود در بسیاری از کشورهای جهان مورد توجه و صادرات قرار گرفته است.

پس از مذاکرات، "بیانیه قصد/ یادداشت تفاهم" بین Flexiwagon و TÜDEMSAŞ امضا شد. پس از تکمیل مقدمات، قرار است در سال های آینده تولید آغاز شود.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*