راه دوچرخه جدید ترابزون راه اندازی شد

مسیر دوچرخه سواری جدید ترابزون راه اندازی شد
مسیر دوچرخه سواری جدید ترابزون راه اندازی شد

📩 06/11/2018 10:20

مسیر دوچرخه سواری جدید که توسط شهرداری کلانشهر ترابزون در ساحل بشیرلی به ترابزون آورده شده است، روز شنبه ساعت 14.30:XNUMX به بهره برداری می رسد. شهردار کلانشهر ترابزون دکتر اورهان فوزی گومروکچو اوغلو گفت: "به ترابزون، مسیر دوچرخه سواری جدید که بهترین خدمات را در همه جنبه ها به مردم ما ارائه می دهد، تبریک می گویم."

Gümrükçüoğlu با اشاره به اینکه مسیر دوچرخه سواری جدید 4 کیلومتر است، شامل 4 کیلومتر رفت و 8 کیلومتر برگشت، گفت که II. وی گفت: این جاده در مرحله اول تا گانیتا تمدید می شود. گومروکچو اوغلو با اشاره به اینکه آنها در هر دو قسمت مسیر دوچرخه ترمینال دوچرخه ایجاد کرده اند، گفت: «ما 60 دوچرخه تولید داخل خریدیم. شهروندان ما می توانند با دوچرخه های خود بیایند و در اینجا ورزش کنند. شهروندان ما می توانند با هزینه اندکی از پایانه های ما دوچرخه کرایه کرده و در اینجا از آنها استفاده کنند. باز هم در وسط مسیر دوچرخه سواری، منطقه ای داریم که آن را انبار ویتامین می نامیم. هموطنانی که از دوچرخه استفاده می کنند، ورزش می کنند و پیاده روی می کنند، می توانند آب میوه های کاملا طبیعی را از اینجا تهیه کنند. مسیر دوچرخه سواری جدید که بهترین خدمات را در همه زمینه ها به مردم ما ارائه می دهد، برای ترابزون ما مفید است.

رئیس جمهور گومروکجو اوغلو از همه هموطنان خود برای افتتاح مسیر دوچرخه سواری جدید که ساعت 14.30:3 روز شنبه در مقابل مسجد ایاصوفیه برگزار می شود دعوت کرد و افزود که دوچرخه ها به مدت XNUMX روز پس از افتتاح رایگان اجاره می شوند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*