جاده دوچرخه سواری ساحلی ترابزون بشیرلی به بهره برداری رسید

مسیر دوچرخه سواری ساحل بسیرلی ترابزون به بهره برداری رسید
مسیر دوچرخه سواری ساحل بسیرلی ترابزون به بهره برداری رسید

📩 06/11/2018 10:07

در افتتاحیه جاده دوچرخه جدید، شهردار شهرداری ترابزون، دکتر. اورهان فوزی گومروکچو اوغلو، معاونان حزب عدالت و توسعه، محمد بالتا، بهار آیوازوغلو و صالح کورا، رئیس استان ترابزون حزب عدالت و توسعه، حیدر ریوی رئیس استان ترابزون حزب عدالت و توسعه، تمل آلتونباش رئیس منطقه اورتاهیسار حزب عدالت و توسعه، مقامات نهادهای عمومی و سازمان های غیردولتی و شهروندان حضور داشتند.

شهردار کلانشهر ترابزون با بیان اینکه خدمات بسیار مهمی را در هر زمینه به ترابزون ارائه می دهند. اورهان فوزی گومروکچو اوغلو گفت: ما به زیباسازی ترابزون ادامه می دهیم. گومروکچو اوغلو با تشکر از نهادهایی که از معرفی جاده جدید دوچرخه به شهر حمایت کردند، به نمایندگی از مردم ترابزون اظهار داشت که جاده دوچرخه جدید 4 کیلومتر است که 4 کیلومتر رفت و 8 کیلومتر برگشت است. مسیر دوچرخه سواری II. گومروکچو اوغلو با اشاره به اینکه این مرحله به گانیتا نیز کشیده خواهد شد، گفت: «ما در هر دو قسمت مسیر دوچرخه سواری خود پایانه های دوچرخه ایجاد کرده ایم. 60 دوچرخه تولید داخل خریدیم. شهروندان ما می توانند با دوچرخه های خود بیایند و در اینجا ورزش کنند. شهروندان ما می توانند از پایانه های ما دوچرخه کرایه کنند و در اینجا از آنها استفاده کنند. در وسط مسیر دوچرخه سواری، منطقه ای داریم که به آن «فروشگاه ویتامین» می گوییم. شهروندان ما که از دوچرخه استفاده می کنند، ورزش می کنند و پیاده روی می کنند، می توانند آب میوه های کاملا طبیعی را از اینجا تهیه کنند. در حالی که ما سرمایه گذاری های بسیار جدی را به ترابزون می آوریم، ما همچنان به آوردن چنین مناطقی که مورد تقاضای مردم ما است، به شهر خود ادامه می دهیم.

رئیس کمیته محیط زیست پارلمانی و معاون حزب عدالت و توسعه ترابزون محمد بالتا به رئیس جمهور گومروکچو اوغلو برای معرفی جاده جدید دوچرخه به ترابزون تبریک گفت. بالتا با بیان اینکه کارهای بسیار مهمی در ترابزون در حال انجام است، گفت: تحت رهبری رئیس جمهور کشورمان کارهای بسیار مهمی در گوشه و کنار کشور ما در حال انجام است. ترابزون نیز با سرمایه گذاری های جدید متمایز است. جا دارد از شهردار شهرداری کلانشهر تشکر ویژه ای داشته باشم. یک مسیر دوچرخه سواری بسیار مدرن که مترادف ترابزون خواهد شد، به شهر ما آورده شده است. جوانان با ما بسیار خوش شانس هستند. دوچرخه سواری بلد نیستم در زمان ما امکان دیدن چنین چیزهایی وجود نداشت. وقتی سوار دوچرخه شدم، لباسی که تازه خریدم پاره شد. از ترس مادرم دیگر نتوانستم سوار شوم. ورزش ما در آن زمان اسکی روی چمن با نایلون در ارتفاعات بود. ما قبل از انتخابات محلی 2009 از این ساحل دیدن کردیم. شهردار بسیار محترم متروپولیتن ما در آن زمان شهردار ترابزون بود. ما توضیح دادیم که قرار است اینجا چه کار کنیم. 10 سال گذشته است. ببینید ایاصوفیه چه شده است. ساختمان های متروکه تخریب شدند. این کار انجام شد. از یک طرف مسیر پیاده روی و در طرف دیگر مسیر دوچرخه سواری وجود دارد. می بینیم که نماینده تفاهمی که توسط رئیس جمهور ما، معمار شهرداری AK در سال 1994 آغاز شد، این خدمات را در ترابزون انجام می دهد. برای ترابزون ما موفق باشید. تاج سر ماست که سنگ بر سنگ می گذارد. من به شهردار شهرداری کلانشهر و تمام تیمش تبریک می گویم.

بهار آیوازوغلو، معاون حزب عدالت و توسعه ترابزون خاطرنشان کرد که جاده دوچرخه جدید مانند همتایان اروپایی خود عمل خواهد کرد. آیوازوغلو با اشاره به اینکه این یک جزئیات بسیار خوب فکر شده برای کسانی است که می خواهند بتوانند از این منطقه دوچرخه تهیه کنند، گفت: «جاده دوچرخه جدید برای شهر ما مفید خواهد بود. من به شهردار شهرداری کلانشهر به خاطر کارش تبریک می گویم.»

حیدر ریوی، رئیس استان ترابزون حزب عدالت و توسعه اظهار داشت که شهرداری کلانشهر ترابزون کارهای مهمی را در هر گوشه از شهر انجام داده است. ریوی با بیان اینکه با همفکری شهرداری AK کارهای بسیار مهمی انجام شده است، گفت: به همه کسانی که در این امر مشارکت کردند به ویژه شهردار کلان شهرمان تبریک می گویم.

تمل آلتونباش، رئیس منطقه اورتاهیسار حزب عدالت و توسعه نیز از رئیس جمهور گومروکچو اوغلو برای کارش تشکر کرد. آلتونباش گفت: "کارهای بسیار خوبی در کشور ما، در شهر ما و در منطقه ما در حال انجام است. شهردار شهرداری ما یک خدمت خوب دیگر انجام داده است. من می خواهم از همه کسانی که کمک کردند تشکر کنم. سرمایه گذاری روی جوانان و ورزش هرگز بیهوده نیست.»

پس از افتتاح جاده جدید دوچرخه، آب میوه طبیعی از شرکت کنندگان پذیرایی شد. دوچرخه های ارائه شده توسط شهرداری کلانشهر در جاده دوچرخه جدید به مدت 3 روز به صورت رایگان ارائه می شود.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*