یک سال به تعداد در حمل و نقل عمومی

یک سال در تعداد در حمل و نقل عمومی
یک سال در تعداد در حمل و نقل عمومی

📩 08/11/2018 11:06

معاون شهردار شهرداری آنکارا دکتر. از روز اول روی کار آمدن مصطفی تونا، تصمیمات اصلاحی ای که وی برای سهولت حمل و نقل در پایتخت انجام داده است، به تعداد مشخص شده است.

نتایج تصمیمات اتخاذ شده توسط رئیس جمهور تونا که بارها ضرورت هدایت شهروندان به حمل و نقل عمومی در پایتخت را بیان می کرد، به ثمر نشست.

28 خط جدید

رئیس جمهور تونا که در دیدارهای تک به تک با شهروندان و در بازدیدهای هفتگی از بخشداری ها به مطالبات حمل و نقل توجه داشت، گفت: شهروندان به ویژه برای خطوط جدید مطالبات شدیدی دارند. ما آنها را ارزیابی می کنیم، نقاط مورد نیاز را شناسایی می کنیم و خطوط جدیدی را برای آن نقاط باز می کنیم."

به لطف شهردار تونا که مژده خط جدید را به ایمیر، بالا، الماداغ، پولاتلی و 28 مقصد مختلف داد، ساکنان باشکنت شروع به لذت بردن از یک سفر خوش و مدرن در شهر کردند.

افزایش تعداد سفرها

در نتیجه بازرسی ها و بررسی های انجام شده هم از نظر تقاضای شهروندان و هم نرخ تراکم مسافر در خطوط خدمات رسانی در مرکز شهر آنکارا، تعداد پروازها در خطوط مختلف افزایش یافت.

اداره کل EGO تعداد سفرها را در بسیاری از خطوط به 900 سفر افزایش داد. شهرداری کلانشهر با توجه به انتظار شهروندان برای وسایل حمل و نقل عمومی در سراسر پایتخت، از نگهداری، تعمیرات و افزایش ایستگاه های اتوبوس مدرن در این زمینه غافل نشد. شهرداری کلان شهر که مونتاژ 140 توقفگاه مدرن در تمامی مسیرها را نیز امضا کرده است، در نقاط مورد نیاز به کار بر روی این موضوع ادامه خواهد داد.

تعداد مسافران افزایش یافت

شهردار کلانشهر Assoc. دکتر. مصطفی تن شهروندان را تشویق می کند تا به وسایل نقلیه عمومی به ویژه سیستم ریلی مراجعه کنند.

در حالی که طرح های جدیدی برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین تلاش برای سهولت در تردد پایتخت امضا می شود، افزایش 70 هزار نفری مسافر روزانه توجه را به خود جلب می کند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*