هدیه 50 درصدی تخفیف به معلمان TCDD Tasimacilik

هدیه 50 درصدی تخفیف حمل و نقل tcdd به معلمان
هدیه 50 درصدی تخفیف حمل و نقل tcdd به معلمان

📩 07/11/2018 12:29

Cahit Turhan، وزیر حمل و نقل و زیرساخت: "با توجه به 24 نوامبر، روز معلم، TCDD Tasimacilik تخفیف 24 درصدی را برای بلیط قطارهای سریع السیر و قطارهای اصلی در 30 تا 50 نوامبر ارائه می دهد."

کاهیت تورهان، وزیر حمل و نقل و زیرساخت ها در بیانیه ای گفت که آنها می خواهند به معلمان که سنگ بنای ساختن آینده کشور هستند هدایایی بدهند و کمپینی را ترتیب دادند.

وزیر تورهان اظهار داشت که در این زمینه، TCDD Tasimacilik AS 50 درصد تخفیف در بلیط قطارهای سریع السیر و قطارهای خط اصلی ارائه می دهد.

تورهان با بیان اینکه ترکیه با قاطعیت به سمت اهداف خود در سال 2023 حرکت می کند، خاطرنشان کرد: مهمترین عنصری که همه نهادها و سازمان ها به آن نیاز دارند منابع انسانی با کیفیت است.

تورهان با تاکید بر اینکه هر چقدر هم که فناوری پیشرفت کند، اگر نیروی انسانی تجهیزات مورد نیاز قرن بیست و یکم را نداشته باشد، گفت: از این نظر معلمان ما سنگ بنای ساختن آینده کشور ما هستند. ما به عنوان وزارت حمل و نقل و زیرساخت می خواستیم به معلمان خود هدیه ای بدهیم و کمپینی ترتیب دادیم. او گفت.

وزیر تورهان "برنامه برای دوره 24-30 نوامبر معتبر است"

تورهان با اشاره به اینکه برنامه بلیط قطار با تخفیف 24 درصدی که توسط TCDD Taşımacılık AŞ برای معلمان به مناسبت 50 نوامبر روز معلم برگزار شده است، برای دوره 24 تا 30 نوامبر معتبر است، گفت: "به عنوان خانواده حمل و نقل، ما 24 را جشن می گیریم. نوامبر روز معلم با صمیمانه ترین احساسات ما. ما قدردانی و قدردانی خود را از معلمان خود ابراز می کنیم." از عبارت استفاده کرد

تورهان بیان کرد که این کمپین شامل معلمان شاغل در مدارس دولتی و خصوصی از هر درجه و نوع، وابسته به وزارت آموزش ملی یا مورد تایید وزارت، کارکنان آموزشی شاغل در موسسات آموزش عالی و معلمان شاغل در کشورهای خارجی با ملیت ترک خواهد بود. .

تاکنون 21 هزار و 250 معلم از این کمپین بهره مند شده اند.

تورهان با بیان اینکه معلمانی که می خواهند از این کمپین استفاده کنند می توانند بلیت های خود را از گیشه، اینترنت، مرکز تماس 444 82 33 یا آژانس ها تهیه کنند، خاطرنشان کرد: در چارچوب کمپین های هفته معلم 24 تا 30 نوامبر اداره کل حمل و نقل TCDD تاکنون حدود 21 هزار و 250 معلم با بلیط های تخفیف 50 درصدی سفر کرده اند.

منبع: www.tcddtasimacilik.gov.tr

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*