سیستم فرود ابزاری در فرودگاه سینوپ راه اندازی شد

سیستم فرود ابزاری در فرودگاه سینوپ راه اندازی شد
سیستم فرود ابزاری در فرودگاه سینوپ راه اندازی شد

📩 06/11/2018 10:06

Funda Ocak، مدیر کل و رئیس سازمان فرودگاه های ایالتی، اعلام کرد که سیستم فرود ابزاری (ILS) که به خلبانان در فرود ایمن هواپیما در شرایط نامساعد جوی کمک می کند، در فرودگاه سینوپ راه اندازی شده است.

مدیر کل Funda Ocak اعلام کرد که سیستم فرود ابزاری (ILS) که مدتی است در فرودگاه سینوپ آماده می شود، پس از کنترل ها راه اندازی شده است.

اوچک با به اشتراک گذاشتن این موضوع در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر، گفت: «به خصوص در هوای مه آلود، بارانی و برفی که سقف ابر کم است و دید محدود است، ایمن است. در مواردی که دید زیاد است، ILS، سیستم کمک ناوبری، که یک رویکرد راحت و فرود و همچنین ایمنی را فراهم می کند، در فرودگاه سینوپ به کار گرفته شد.

"این به خلبان کمک می کند تا هواپیما را به سلامت بر روی باند فرود بیاورد"

اوکاک با اشاره به اینکه سیستم ILS به خلبانان کمک می کند، به ویژه در شرایط نامساعدی که می توان در ماه های زمستان تجربه کرد، گفت: «سیستم فرود ابزاری که پس از آزمایش های کنترل پرواز در 17 اکتبر 2018 به بهره برداری رسید، هدایت کننده خواهد بود. هواپیما به صورت افقی و عمودی به خلبان کمک می کند تا به سلامت بر روی باند فرود بیاید. بنابراین لغو پروازهای ناشی از شرایط بد آب و هوایی به حداقل می رسد. آرزوی موفقیت برای سینوپ، که شایسته بهترین خدمات است.»

با نصب سیستم جدید در فرودگاه سینوپ، تعداد ILS در فرودگاه ها در فهرست موجودی DHMI به 69 رسیده است.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*