کار تعریض جاده بین Sincan OIZ-Yenikent روز و شب ادامه دارد

کار تعریض جاده بین Sincan OSB و Yenikent شبانه روز ادامه دارد
کار تعریض جاده بین Sincan OSB و Yenikent شبانه روز ادامه دارد

📩 15/11/2018 12:00

شهرداری کلان شهر آنکارا همچنان به تجهیز چهار طرف پایتخت به جاده های جدید، نوسازی جاده های موجود و گسترش جاده ها در مناطق نیازمند ادامه می دهد.

معاون شهردار شهرداری آنکارا دکتر. یکی از کارهای جدید تعریض جاده که مصطفی تونا از نزدیک دنبال و بررسی می کند، بلوار ینیکنت به Sincan OIZ است.

بلوار 8 LANE

عملیات تعریض جاده در جاده آیاش، جایی که تراکم ترافیک در روزهای آخر هفته که مسابقات فوتبال برگزار می‌شود، بیشتر است، به‌طور شبانه‌روزی در حال پیشرفت هستند.

در ادامه عملیات توسعه بلوار اتصال ینیکنت به منطقه صنعتی ساماندهی سینجان، شهرداری کلانشهر دارای 2 باند شامل 2 جاده رفت و برگشت، 4 رفت و برگشت و 4 ورودی خواهد بود که از منطقه صنعتی سازمان یافته سینجان شروع و به ملیه گوکچک ختم می شود. بلوار در Yenikent آن را گسترش می دهد.

اکیپ های معاونت امور علمی شهرداری کلانشهر با 15 دستگاه خودرو به کار خود ادامه می دهند.

ترافیک استراحت خواهد کرد

مسؤولان معاونت علمی با بیان اینکه جاده ای به طول 5 هزار و 400 متر در مجموع و روی آن پل های عبوری از ابتدا تا انتها تعریض می شود، گفتند: در محدوده طرح 5 پلچک احداث می شود. آثار. به خصوص در تعطیلات آخر هفته به دلیل برگزاری مسابقات در ورزشگاه Yenikent ASAŞ ازدحام جمعیت زیاد است. علاوه بر این، وقتی شهروندان ما که از آیاش و بیپازاری می آیند اضافه می شوند، زمان انتظار در ترافیک افزایش می یابد. برای جلوگیری از این امر دو بار جاده را بزرگ می کنیم. آنها اطلاعاتی را به اشتراک گذاشتند که ترافیک کاهش می یابد.

پایان دستورالعمل از رئیس جمهور تونا

شهردار تونا که از نزدیک علاقه مند به اجرای عملیات راهداری و تقاطع جدید در سرتاسر پایتخت است و از کارهای جاده ینیکنت بازدید و دستور تکمیل هر چه سریعتر آن را می دهد، یکی یکی به خواسته های شهروندان در حمل و نقل پی می برد.

این مسئولین با بیان اینکه این پروتکل به دلیل وجود منطقه نظامی در جاده طی روزهای آینده امضا خواهد شد، گفت: پس از پروتکل، تعریض جاده تسریع خواهد شد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*