گاراژ منطقه سلجوک 65 درصد تکمیل شده است

65 درصد گاراژ منطقه سلجوک کامل است 1
65 درصد گاراژ منطقه سلجوک کامل است 1

📩 15/11/2018 11:14

شهرداری کلان شهر ازمیر 15 درصد از گاراژ منطقه سلجوک را تکمیل کرده است که با سرمایه گذاری حدود 65 میلیون لیره شروع به ساخت آن کرده است. این «بهشت گردشگری» که دارایی‌های فرهنگی ارزشمندی مانند افسوس، مریم باکره و شیرینس را در خود جای داده است، به زودی دارای یک گاراژ محله‌ای مدرن می‌شود.

شهرداری کلان شهر ازمیر شمارش معکوس را برای به دست آوردن گاراژ محله ای در Selçuk، یکی از مهم ترین مکان های گردشگری ترکیه، آغاز کرده است که با معماری و تجهیزات آن مورد قدردانی قرار خواهد گرفت. با توجه به پتانسیل شدید توریستی منطقه، 65 درصد گاراژ منطقه که به صورت بصری و کاربردی تهیه شده بود، تکمیل شده است.

تولید نما، دیوارهای حائل، نصب مکانیکی و الکترونیکی، کفپوش سرامیکی و روکش شیشه ای گاراژ منطقه سلجوک که با رویکرد طراحی کاربر پسند و با رعایت کلیه مقررات جاری و برای رفع انواع نیازهای افراد معلول تهیه شده است. ادامه می دهد.

نقطه ملاقات جدید
این گاراژ که با سرمایه گذاری تقریبی 15 میلیون لیره به بهره برداری می رسد در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع متعلق به شهرداری کلانشهر ساخته می شود. گاراژ جدید منطقه که در محله ایسابی واقع شده است با 16 مینی بوس و 15 سکوی اتوبوس نیازهای حمل و نقل منطقه را برآورده می کند. گاراژ منطقه سلجوک دارای مناطق تجاری اجتماعی مانند مناطق انتظار واجد شرایط و جادار، کافه ها، بوفه ها، بازارها و دفاتر فروش بلیط، و همچنین پارکینگ های سرپوشیده و روباز برای حدود 100 وسیله نقلیه خواهد بود.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*