رهبر صنعت UN RO-RO با اهداف جاه طلبانه وارد سال 2019 می شود

رهبر بخش un ro ro با اهداف بلندپروازانه وارد سال 2019 می شود
رهبر بخش un ro ro با اهداف بلندپروازانه وارد سال 2019 می شود

📩 20/11/2018 11:38

UN Ro-Ro، رهبر حمل و نقل بین وجهی در خطوط رو-رو بین ترکیه و اروپا، در شامی که در دومین روز از نمایشگاه Logitrans که برای دوازدهمین بار در سال جاری برگزار شد، با شرکای تجاری خود دیدار کرد. در این شام، سلچوک بوزتپه، معاون ارشد واحد تجاری مدیترانه DFDS، رویکرد خدمات پیشرو UN Ro-Ro و اهداف سال 12 را با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشت. بوزتپ اظهار داشت که UN Ro-Ro به شتاب رشد بلندپروازانه خود در سال 2 با سرمایه گذاری های جدید در سال 2019 نیز ادامه خواهد داد.

UN Ro-Ro میزبان شام جشن در هتل و مرکز کنفرانس WOW در دومین روز از نمایشگاه بین المللی لجستیک حمل و نقل Logitrans بود که بین 14 تا 16 نوامبر برگزار شد. UN Ro-Ro میزبان شرکت‌های کشتیرانی بین‌المللی، مدیران موسسات و سازمان‌های عمومی ترکیه بود که تحت حمایت گروه Gemak هستند که فرآیند طولانی‌سازی کشتی را انجام می‌دهند.

Peder Gellert Pedersen، رئیس بخش دریایی DFDS، در سخنرانی افتتاحیه خود؛ همانطور که می دانید، 5 ماه پیش، ما UN Ro-Ro را که 12 خط رو-رو در دریای مدیترانه را با 7 کشتی مدرن رو-رو اداره می کند، به قیمت 1 میلیارد یورو و با اضافه کردن ناوگان Ro-Ro سازمان ملل به DFDS خریداری کردیم. 39 کشتی کنونی. ما آن را با 22 اتصال بندری خود که در حال حاضر مشغول به کار هستیم، ترکیب کرده ایم. پس از خرید شرکت، ما وارد یک فرآیند ادغام فشرده شدیم. با توجه به نوسانات نرخ ارز در لیر ترکیه از ماه اوت، ما یک طرح جمع آوری با UN Ro-Ro برای تقویت صنعت لجستیک ایجاد کردیم. این طرحی نیست که شما مشتریان ما به آن عادت داشته باشید، اما از درک شما در اجرای آن قدردانی می کنم. من همچنین می خواهم از شما برای پذیرش و استقبال از DFDS در این جغرافیای جدید برای ما تشکر کنم. پس از ماه اوت، صادرات ترکیه با رشد قابل توجهی روبرو شد. راه اقتصاد ترکیه به اروپا از صادرات می گذرد. به عنوان DFDS، ما همیشه در کنار صادرکنندگان ترکیه هستیم و همچنان در آنجا خواهیم بود.

سلچوک بوزتپه، معاون ارشد واحد تجاری مدیترانه DFDS، ارزیابی های خود را برای سال 2018 و همچنین اهداف سال 2019 را در سخنرانی خود در شام با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشت. سلچوک بوزتپه گفت: «2018 شاهد تحولات مهمی برای شرکت ما بود. UN Ro-Ro توسط DFDS مستقر در دانمارک، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت های حمل و نقل در اروپا، در 7 ژوئن 2018 خریداری شد. از ماه مارس پروازهای مستقیم از آمبارلی به تریست را آغاز کردیم. پروازهای پاتراس ما در ژوئن به عنوان یک پرواز متقابل هفتگی آغاز شد. خط پاتراس ما از اکتبر به 2 سفر رفت و برگشت افزایش یافته است. در ماه اوت، طول کشتی ما در دریای سیاه سازمان ملل به پایان رسید. از خرداد تا پایان شهریور صنعت ما با 50 درصد تخفیف قیمت خودروهای خالی حمایت شد. با قطارهای Bettemburg ما که از تریست حرکت می کنند، خط Trieste - Bettembourg - Gent - Gothenburg از سپتامبر 7 بار در هفته خواهد بود.

باز شد. اتصالات به گریمالدی از پاتراس و اتصالات به ایتالیا، مالت، اسپانیا و شمال آفریقا به بهره برداری رسید. با اتصال راه آهن Novarra که در ماه سپتامبر افتتاح شد، ما شروع به خدمات رسانی به منطقه میلان 3 بار در هفته کردیم. با سیستم نیکراسا که در ماه اکتبر وارد عمل شد، حمل و نقل تقریباً تمام تریلرها، از جمله آنهایی که قابل وینچ نیستند، در خط Triest - Bettemburg آغاز شد. در سال 2019، ما دوباره به سمت اهداف مهم خواهیم رفت. ما با پروژه "پل دریا" در خطوط بریتانیا از کاله/دانکرک و به دوور فرصت‌های مناسبی برای بلیط ارائه خواهیم داد. از سه ماهه اول، کشتی های ما در مسیر مرسین-تریست در حال برنامه ریزی برای ورود به بنادر آنتالیا در مسیر خود از ترکیه هستند. شروع سرویس واردات هفتگی به باری - پندیک در سه ماهه اول سال 2019 و افزایش سه برابری مسیر پاتراس در سه ماهه سوم اجرا می شود. با اتصال راه آهن تازه افتتاح شده ما، Novarra، خط ما که 3 روز در هفته به منطقه میلان راه اندازی کردیم، به 3 پرواز هفتگی افزایش می یابد. در سال 6، ما همچنین 2019 میلیون لیر لیر در سیستم عایق گاز موسوم به اسکرابر سرمایه گذاری کرده ایم. به لطف این سرمایه گذاری، تا سال 300، تمام کشتی های رورو سازمان ملل متحد با قوانین جدید جهانی برای محدود کردن انتشار گوگرد مطابقت خواهند داشت.

کشتی غول پیکر Lego DFDS Jubilee Seaways که به عنوان بزرگترین کشتی لگو جهان وارد کتاب رکوردهای گینس شد نیز در نمایشگاه Logitrans شرکت کرد. کشتی لگو مورد توجه بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفت.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*