کارگاه آموزشی مشکلات حمل و نقل و پیشنهادات راه حل شانلی اورفا برگزار شد

کارگاه آموزشی مشکلات حمل و نقل و پیشنهادات راه حل سانلیورفا برگزار شد
کارگاه آموزشی مشکلات حمل و نقل و پیشنهادات راه حل سانلیورفا برگزار شد

📩 23/11/2018 12:06

"کارگاه آموزشی مشکلات حمل و نقل و پیشنهادات راه حل" توسط شهرداری شهری شانلی اورفا برگزار شد.

کارشناسان حمل و نقل از دانشگاه حران، سازمان های غیر دولتی مرتبط با حمل و نقل و نمایندگان موسسات و سازمان ها در این کارگاه حضور داشتند که در آن مشکلات حمل و نقل شانلی اورفا مورد بحث قرار گرفت.

پس از نشست مشترک شورای اداری و شورای اداری شهرهای متحد و دولت های محلی سازمان منطقه ای خاورمیانه و غرب آسیا (UCLG-Mewa) و نشست UCLG-Mewa تحرک شهری شانلی اورفا، حمل و نقل شانلی اورفا با کارگاه محلی مورد بحث قرار گرفت.

در این نشست که موضوعات توسعه حمل و نقل عمومی، تعریض جاده ها، بلوارهای جدید، چهارراه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت، ضرورت ایجاد مراکز آموزش ترافیک برای کودکان در سنین پایین و ارائه آموزش های ترافیکی در سنین پایین مورد تاکید قرار گرفت.

سیفتین گنجر معاون دبیرکل شهرداری شانلی اورفا ریاست این کارگاه را بر عهده داشت. سیفتین گنجر، معاون دبیرکل؛ وی به سوالات نمایندگان مردم نهاد شرکت کننده در کارگاه آموزشی در خصوص حمل و نقل پاسخ داد و در خصوص پروژه هایی که شهرداری کلانشهر انجام داده و خواهد کرد اطلاعاتی ارائه کرد.

مشاور حمل و نقل شهرداری شانلی اورفا پروفسور. دکتر. در حالی که Rafet Bozdoğan در مورد مشکلات حمل و نقل شانلیورفا صحبت می کرد، Can Hallaç، رئیس اداره حمل و نقل شهرداری کلانشهر، در مورد کارهای نوآورانه شهرداری متروپولیتن برای حمل و نقل صحبت کرد.

پس از پایان کارگاه، بخش پرسش و پاسخ به تصویب رسید و مشکلات مربوط به مشکلات حمل و نقل بیان شد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*