جلسات روز اول اجلاس حمل و نقل شانلی اورفا تکمیل شد

اجلاس حمل و نقل سانلیورفا جلسات 1 روزه
اجلاس حمل و نقل سانلیورفا جلسات 1 روزه

📩 21/11/2018 12:08

نشست مشترک شورای اجرایی و شورای اجرایی سازمان منطقه ای خاورمیانه و غرب آسیا (UCLG-Mewa) و اجلاس UCLG-Mewa تحرک شهری شانلی اورفا با جلسات روز اول به پایان رسید.

بیش از 1 شرکت کننده از کشورهای مختلف مانند ترکیه، آلمان، بریتانیا، کره جنوبی، فلسطین، هند، قزاقستان، کویت، جمهوری ترک قبرس شمالی، لیبی، لبنان، مالزی، مصر، نیجریه، سوریه، اردن و یمن شرکت کردند. در روز اول اجلاس . .

حمل و نقل هوشمند، تامین مالی حمل و نقل، حاکمیت و تجارت، حمل و نقل دوستدار محیط زیست و نمونه های عمل خوب در این نشست ارائه شد و پاسخ به این سوال که چگونه می توانیم به تحرک شهری بهتر در منطقه میوا دست یابیم، جستجو شد.

در اولین روز از نشست مشترک شورای اجرایی UCLG-Mewa پیش نویس موارد دستور کار و جلسه اداری، موضوع گسترش حمل و نقل عمومی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.جلسه اول با ارائه اساتیدی از انگلستان، مالزی و هند ادامه یافت. سپس جلسه دوم آغاز شد و اهمیت تحرک شهری در شهرهای برند با بیانات دانشمندانی از انگلستان، قزاقستان، آلمان و ترکیه ادامه یافت.

در نهایت، در روز اول جلسه، نشست مشترک شورای اجرایی و شورای اجرایی UCLG-Mewa و جلسات اداری کمیته تحرک شهری برگزار شد. در این جلسه توسط مدیریت UCLG-Mewa؛ گزارش سالانه 1، گزارش مالی 2018، گزارش های بازرس، گزارش سالانه، پروژه IETT Tümendeks و ارزیابی های انجام شده از نظر کیفیت حمل و نقل عمومی در شهرها مورد بحث قرار گرفت.

از سوی دیگر، TURSEFF که توسط بانک اروپایی بازسازی و توسعه (EBRD) و با حمایت اتحادیه اروپا (EU) از سال 2010 با تامین مالی بیش از 570 میلیون یورو توسعه یافته است، بر اقتصاد دورانی مانند مولفه های انرژی پایدار، بهره وری آب، کارایی مواد خام و مدیریت پسماند مورد بحث قرار گرفت.

همچنین جلسات روز دوم که از ساعت 21:09.00 روز 2 آبان ماه آغاز می شود، با برنامه حمل و نقل هوشمند، تامین مالی حمل و نقل، مدیریت و بهره برداری، حمل و نقل دوستدار محیط زیست، حمل و نقل در شهرهای منطقه خاورمیانه ادامه خواهد یافت.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*