شادی قرارداد جمعی در Samulaş

لذت چانه زنی جمعی در سامولاستا
لذت چانه زنی جمعی در سامولاستا

📩 06/11/2018 11:20

شهرداری کلانشهر سامسون SAMULAŞ A.Ş. یک قرارداد جمعی بین Türk-Iş و Türk-İş امضا شد. شهردار شهرداری سامسون و همچنین Samulaş A.Ş. شاهین، رئیس هیئت مدیره، گفت: "ما همیشه با کارگر هستیم".

مراسم امضای قرارداد در سالن چندمنظوره شهید اومر هالیس دمیر شهرداری سامسون برگزار شد، زهنی شاهین شهردار شهرداری سامسون، ارگون آتالای رئیس Türk-İş، کوشکون اونسل دبیر کل شهرداری سامسون، سفیر آرلی معاون دبیرکل، معاون دبیر کل Fikret Vatansever، Samulaş با شرکت Kadir Gürkan عضو هیئت مدیره، بوروکرات ها و مدیران شهرداری شهری سامسون، مورات کوتوک، رئیس شعبه Sivas راه آهن-Iş، مدیران و کارکنان Samulaş برگزار شد.

از ماه می 2018، شهرداری کلانشهر سامسون SAMULAŞ A. Ş. 5 جلسه مختلف در مذاکرات قرارداد دسته جمعی بین اتحادیه و اتحادیه راه آهن-Iş برگزار شد. سرانجام در جلسه ای که با حضور شهردار شهرداری کلان شهر، Zihni Shahin در 23 اکتبر برگزار شد، در مجموع 68 مورد به توافق رسید.

پس از اتمام مذاکرات، SAMULAŞ A.Ş. اولین دوره قرارداد کار دسته جمعی بین اتحادیه و اتحادیه راه آهن-Iş امضا شد. گلنور دورتاش که از مراسم امضای امضای آن روز در مورد معنا و اهمیت آن سخنرانی کرد، اظهار داشت که امروز روز مهمی است که با حروف طلایی در تاریخ ثبت خواهد شد و از همه کسانی که کمک کردند به ویژه شهردار زهنی شاهین تشکر می کنند. به نمایندگی از همه کارگران

رئیس جمهور زهنی شاهین طی سخنانی در مراسم امضای قرارداد اظهار داشت که آنها همیشه در کنار کارگران هستند و تا پایان از حقوق آنها دفاع خواهند کرد.

ما همیشه در کنار کارگری هستیم که به مسئولیت خود عمل می کند

زهنی شاهین، شهردار شهرداری سامسون گفت: «کشور ما مشکلات بزرگی را پشت سر گذاشته است. اگر دولت نداشتیم، نه اتحادیه، نه شهرداری و نه SAMULAŞ معنایی نداشتند. اول از همه، دولت باید قوی باشد و ما باید دولت را زنده نگه داریم. متقابلاً، قدرت دولت تضمین خواهد کرد که ملت ما نیز قوی خواهد بود. اگر شهرداری ما قوی نبود، امکان گرفتن این حقوق برای شما وجود نداشت. از این نظر، شما در شهرداری و SAMULAŞ قوی خواهید بود. همانطور که ما به وظایف خود عمل می کنیم، همکاران ما نیز همیشه مسئولیت خود را انجام می دهند. زیرا نه ما و نه اتحادیه ها در کنار کارگرانی که به وظیفه خود عمل نمی کنند نمی ایستیم. اول از همه، ما منصف خواهیم بود و همه پولی را که به خانه و خانواده خود می آورند به دست خواهند آورد. شما مسئولیت خود را انجام خواهید داد و ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. او گفت: "امیدوارم توافق نامه دسته جمعی که امروز برای کارمندان Samulaş امضا کردیم برای همه مفید باشد."

با تشکر از آتالای از رئیس جمهور شاهین

ارگون آتالای، رئیس Türk-İş، در آغاز سخنان خود با تشکر از شهرداری سامسون گفت: "من به تازگی با شهردار کلان شهرمان زینی شاهین و هم تیمی هایش ملاقات کردم. آنها باعث شدند که ما در طول این روند بسیار مورد استقبال قرار بگیریم. جلسات ما بسیار مثبت بوده است. وقتی بعداً به توافق نامه نگاه کردیم، بسیار خوشحال شدیم که قیمتی بالاتر از قیمت توافقی مشاهده کردیم. مایلیم از شهرداری سامسون به خاطر دفاع از حقوق کارگران و رفتار عادلانه تشکر کنیم.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*