ایستگاه های اتوبوس جدید برای مسیرهای جدید در ساکاریا

ایستگاه های اتوبوس جدید به مسیرهای جدید در ساکاریا
ایستگاه های اتوبوس جدید به مسیرهای جدید در ساکاریا

📩 23/11/2018 11:00

خیابان هایی که توسط شهرداری ساکاریا متروپولیتن با شعار «شهر برای شما تجدید می شود» بازسازی شده است، با توقفگاه های مدرن روبرو می شوند. رئیس اداره حمل و نقل فاتح پیستیل با بیان اینکه 360 توقفگاه مدرن با شهر همراه می شود، آرزوی سودمندی کارها را داشت.

خیابان‌هایی که توسط اداره حمل‌ونقل شهرداری ساکاریا با شعار «شهر برای شما نو می‌شود» چهره‌های جدید خود را نشان دادند، با توقف‌های مدرن کنار هم قرار گرفته‌اند. فاتح پیستیل رئیس اداره حمل و نقل با بیان اینکه مونتاژ ایستگاه های جدیدی را آغاز کرده اند که بافت شهر را غنی می کند، اظهار داشت: 360 ایستگاه جدید در خیابان ها جمع آوری می شود.

توقف های جدید
فاتح پیستیل، رئیس اداره حمل و نقل در این خصوص گفت: «کارهای طراحی شهری و نوسازی خیابان ها که توسط شهرداری کلانشهر ما با شعار «شهر برای شما نو می شود» آغاز شده است، ادامه دارد. ما مونتاژ ایستگاه های مدرن خود را آغاز کرده ایم که بافت شهر را غنی می کند، سهولت استفاده را فراهم می کند و برای زیبایی چشم مناسب است، در خیابان های خود که به چهره جدید خود بازگردانده شده اند. در مجموع 360 مونتاژ اجرا خواهیم کرد. انشالله در مدت زمان کوتاهی کار خود را به پایان برسانیم و به سفرها آسایش بیافزاییم. موفق باشید" او گفت

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*