تصادف قطار در تقاطع راه آهن قلمرو کراسنودار روسیه

تصادف قطار در گذرگاه راه آهن منطقه کراسنودار روسیه
تصادف قطار در گذرگاه راه آهن منطقه کراسنودار روسیه

📩 07/11/2018 12:52

یک قطار و یک کامیون در گذرگاه راه آهن بین ایستگاه تیماشفسکایای منطقه کراسنودار روسیه و ایستگاه ودمیدوفکا در مسیر مینسک به آدلر با یکدیگر برخورد کردند. بر اثر این حادثه راننده کامیون به شدت مجروح شد. بسیاری از مسافران قطار به بیمارستان منتقل شدند.

در حادثه ای که در روز جمعه 3 نوامبر 2018 رخ داد، قطار مسافربری مینسک به آدلر کامیون را دید که از گذرگاهی بین ایستگاه تیماشفسکایا در قلمرو کراسنودار و ایستگاه ودمیدوکا عبور می کرد، قطار در سوت اضطراری خود دمید و ترمز کرد. چون فاصله بین کامیون و قطار خیلی کم بود، او نمی توانست بایستد و کامیون و قطار با خشونت شدید با هم برخورد کردند.

کامیون مملو از ماسه در محل عبور راه آهن با قطار برخورد کرد و آسیب زیادی دید. راننده کامیون سی و نه ساله به شدت مجروح شد و به سرعت در بیمارستان بستری شد. صد و هشتاد و هشت نفر از ششصد و پنجاه نفر در قطار بچه بودند. XNUMX نفر از مسافران قطار با جراحات جزئی در بیمارستان بستری شدند.

در حادثه قطار که در شب سوم نوامبر 3 در منطقه کراسنودار رخ داد، گزارش شد که سه نفر از مسافرانی که در بیمارستان بستری شده‌اند شهروندان بلاروس و یک شهروند اوکراینی هستند. در جریان این حادثه فوتی رخ نداده است. قطاری که قرار بود ساعت 2018:14 بعد از حادثه به مقصد برسد، با یک ساعت و نیم تاخیر به مقصد رسید.

منبع: news7.ru

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*