شرکت پیشرو در روسیه لجستیک Line Şah Logistics

sah logistics، دهمین شرکت در خط لجستیک روسیه
sah logistics، دهمین شرکت در خط لجستیک روسیه

📩 15/11/2018 16:52

روسیه یکی از کشورهایی است که کشور ما بیشترین اهمیت را به حمل و نقل بین المللی می دهد. روسیه یک گروه کالایی با صدها گونه به ویژه سبزیجات و میوه های تازه را از کشور ما وارد می کند و کشور ما عمدتاً انواع معدنی به نام منابع زیرزمینی را از روسیه وارد می کند.

اگرچه شرکت های حمل و نقل فعال از ترکیه به روسیه به دلیل مشکلاتی که هر از چند گاهی در این خط وجود دارد رویکرد چندان مثبتی از خود نشان نمی دهند، شرکت حمل و نقل Shah Logistics که در مرسین تاسیس شده است، در زمینه حمل و نقل روسیه بسیار با تجربه است و همچنان ادامه می دهد. فعالیت های لجستیکی خود در این خط با راهکارهای ویژه. شرکت های حمل و نقل روسیه این شرکت که در ارتباط با این شرکت فعالیت می کند، خدمات لجستیکی جامعی را با کامیون های آبکاری داخلی و خارجی ارائه می دهد.

شاه لجستیک با ارائه حمل و نقل به روسیه با استفاده از مسیرهای مختلف در کارهای حمل و نقل خود، عموماً از راحت ترین و بی دردسرترین مسیر بر فراز گرجستان استفاده می کند، اما گهگاه مسیرهای تقویت شده رورو را بر روی بلغارستان و اوکراین ترجیح می دهد. خدمات لجستیکی بدون وقفه در زمینه هایی مانند حمل و نقل جزئی، حمل و نقل سنگین خارج از گیج، حمل و نقل کانتینری و به خصوص حمل و نقل کامیون یخچال دار که بیشترین تقاضا را دارد، با حمل و نقل کامل کامیون به روسیه با حرکت منظم هفتگی ارائه می دهد.

شاه لجستیک با پشت سر گذاشتن دوره ای نزدیک به ربع قرن در بخش حمل و نقل، با تجربه به دست آمده در دوره گذشته، توانایی در اجرای پیشرفت های تکنولوژیکی که از نزدیک دنبال می کند و درک خود از ارائه کیفیت، ظاهری متفاوت دارد. خدمات متمرکز بر رضایت مشتری خدمات لجستیک یکپارچه را با تیم عملیات خود ارائه می دهد.

شرکت شاه لجستیک که می تواند صادرات انواع گروه های کالایی از ترکیه به روسیه، حمل محموله های وارداتی از روسیه به ترکیه و حمل و نقل محموله های جامع کشور ثالث با ترانزیت ترانزیت از طریق ترکیه را با موفقیت انجام دهد، حمل و نقل را با موفقیت انجام می دهد. از کلیه خودروهای شخصی و اجاره ای داخلی و خارجی با کارنت و کامیون TIR. cmr سفرهای ایمن و بیمه شده را ارائه می دهد. این شرکت که سفرهای کامیونی را به تمام مناطق و استان های روسیه به ویژه پایتخت مسکو از شرق به غرب، از شمال تا جنوب برگزار می کند، می تواند در کمترین زمان ممکن به تمام مناطق روسیه تحویل دهد.

منبع خبر: شاه لجستیک

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*