کار در بلوار رجب طیب اردوغان ادامه دارد

کار در بلوار رجب طیب اردوغان ادامه دارد
کار در بلوار رجب طیب اردوغان ادامه دارد

📩 07/11/2018 11:54

آسفالت بلوار رجب طیب اردوغان، عریض ترین بلوار سیواس ادامه دارد.

شهرداری سیواس که مشکل حمل و نقل دانشگاه جمهوریت را که یک کارخانه عملاً بدون دودکش در سیواس با جمعیت دانشجویی 60 هزار نفر است، با جاده ها و پل های جدید حل کرده است، در پروژه بلوار رجب طیب اردوغان که شامل آن می شود، به آسفالت کاری خود سرعت بخشیده است. عرض و کارکردهای مختلفی که قبلاً در شهر انجام نشده بود.

زنجیره ای از پروژه ها، متشکل از یک بلوار به طول 3 کیلومتر، یک تقاطع در جاده کمربندی و یک پل جدید بر روی Kızılırmak، یک به یک در حال تکمیل است.

این بلوار که از تقاطع ینی شهیر شروع و تا دانشگاه امتداد خواهد داشت دارای 6 خط خواهد بود. علاوه بر مسیرهای عابر پیاده و دوچرخه در بلوار، محلی برای خط سیستم ریلی نیز در وسط وجود دارد. با اجرای این پروژه فاصله دانشگاه تا مرکز شهر که 7 کیلومتر است به 3 کیلومتر کاهش می یابد.

در محل تقاطع بلوار با جاده کمربندی موجود پروژه تقاطع تهیه شد. تردد این بلوار به لطف پروژه ای که عملیات اجرایی آن توسط اداره کل راهداری منطقه ای به سرعت ادامه دارد، بدون وقفه تامین می شود.

پل جدیدی که بلوار رجب طیب اردوغان را بر فراز قزلیماق به دانشگاه می رساند تکمیل و آسفالت شده است. این پل که از 3 باند، 3 رفت و برگشت و 6 ورودی تشکیل شده است، 160 متر طول دارد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*