سیستم ریلی و تراموای خیابانی باید در دستور کار سیواس باشد

سیستم ریلی و تراموای خیابانی باید در دستور کار سیواس باشد
سیستم ریلی و تراموای خیابانی باید در دستور کار سیواس باشد

📩 15/11/2018 13:06

مصطفی کوشکون، نامزد شهرداری سیواس حزب عدالت و توسعه، نظرات خود را در مورد پروژه ای که مشکل حمل و نقل شهری را حل می کند، به اشتراک گذاشت. مصطفی کوشکون، کاندیدای شهرداری سیواس حزب عدالت و توسعه گفت: «سیستم ریلی و تراموای خیابانی باید در دستور کار شهر ما قرار گیرد و اعمال شود.

نمونه پروژه ها و هزینه ها توسط دانشگاه جمهوریت در سال های گذشته به اشتراک گذاشته شده بود، اما آنها به حالت تعلیق درآمدند. از روزی که من شهردار شدم، برای اجرای پروژه سیستم ریلی و تراموا خیابانی شروع به کار خواهیم کرد.

تراکم تجربه شده در حمل و نقل عمومی و مشکل پارک خودروها در مرکز شهر به ابعاد جدی رسیده است. با تراموا خیابان، مشکل پارکینگ به طور خودکار ناپدید می شود. گفت.

کوشکون در بیانیه خود گفت: ریل گذاری از ایستگاه قطار سریع السیر جدید تا مرکز شهر انجام می شود و اتصال ایستگاه - دانشگاه - میدان جمهوریت به عنوان اولین مرحله اجرا می شود. نیازی به باز کردن جاده اضافی نخواهد بود، زیرا نیازی به جاده اختصاصی برای تراموا خیابانی نیست و همان جاده توسط Cadde Tram با وسایل نقلیه چرخ دار استفاده می شود.

تمام خیابان های ما ماهواره برای تراموا است. تراموای خیابانی که حتی در خیابان‌های باریک استفاده می‌شود، کمک زیادی به اعتبار شهر ما می‌کند و حمل‌ونقل راحت‌تر می‌شود.» او گفت.

کوشکون با اشاره به تودمساش برای تولید تراموای خیابانی، گفت: «ما در مورد اولین مشاوره در مورد تولید تراموا خیابانی با تودمساش صحبت خواهیم کرد. قلب ما طرفدار تودمزاس است که تولید تراموا Cadde را بسازد.

بنابراین تودمساش به تولید داخلی مشغول خواهد شد و پول ما در شهرمان باقی خواهد ماند. ما از سلیم دورسون معاون حمل و نقل و زیربنایی خود برای هزینه و اجرای پروژه درخواست خواهیم کرد که این وزارتخانه را درگیر کند و پیش بینی می کنیم همه معاونت های شهرمان در این زمینه از ما حمایت کنند. سخنانش را تمام کرد

منبع: www.buyuksivas.com

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*