ترانسفر رایگان جدید به اتوبوس های عمومی خصوصی

ترانسفر رایگان جدید به اتوبوس های عمومی خصوصی 2 1
ترانسفر رایگان جدید به اتوبوس های عمومی خصوصی 2 1

📩 10/11/2018 13:03

به منظور اطمینان از حمل و نقل سریعتر شهروندانمان با پروازهای مکرر در حمل و نقل شهری ازمیت، اداره حمل و نقل عمومی شهرداری کلان شهر کوجایلی مسیرهای جدیدی را با اتوبوس های عمومی خصوصی و خطوط انتقال رایگان جدید اضافه می کند. با تغییر مسیر و خطوط ترانسفر رایگان جدید اضافه شده، شهروندان ما در بسیاری از نقاط حمل و نقل شهری ازمیت از خدمات ترانسفر رایگان بهره مند خواهند شد. درخواست های خط ترانسفر رایگان و هماهنگی مسیرها از روز دوشنبه 12 آبان 2018 به شهروندان آغاز می شود.

خطوط 43 و 44
در محدوده اپلیکیشن جدید، آخرین ایستگاه خط 43 که ترمینال غرب است، به Sarper Konutları تغییر می کند و شهروندانی که از Umuttupe به سمت بازار می روند، می توانند از خط 44 به صورت رایگان استفاده کنند. از محل انتقال خانه سارپر. شهروندانی که از سارپر رزیدنسز به ترمینال غرب می روند تا ساعت 09.00 صبح می توانند از خط 44 استفاده کنند و پس از ساعت 09.00:44 خط XNUMX با استفاده از مسیر موجود به سمت ترمینال جنوب می روند.

خط جدید 58
با چیدمان جدید، خط موجود شماره 59 به عنوان یک سرویس رینگ بین "منطقه ذخیره‌سازی تویسوزلر - ایستگاه قطار - میدان اراده ملی - سنترال - پارک جمهوریت" فعالیت خواهد کرد. شهروندانی که می خواهند به مسیر M. Ali Pasha – سه راه – Yeşilova – Çayırköy بروند، می توانند با ترانسفر رایگان از نقطه انتقال مرکزی ایستگاه قطار ایزمیت، سوار بر خودروهای خط 58 جدید ایجاد شده باشند. شهروندان ما که می خواهند به رصدخانه - تورگوت محلسی - تویسوز مراجعه کنند، با استفاده از خط جدید ایجاد شده 58، می توانند با ترانسفر رایگان از نقطه انتقال مرکزی پارک جمهوریت، خودروهای خط 59 را سوار شوند.

خطوط 58 – 66 – 76 – 82
آخرین ایستگاه‌های 66 خط «Sepetçi – Cumhuriyet Park – Tüysüzler» و 76 «Tüysüzler – Cumhuriyet Park – Hacıoğlu» به‌عنوان «ایستگاه مسجد تپ‌کوی» تنظیم شدند. شهروندانی که از خطوط 66 و 76 استفاده می کنند می توانند از خطوط 58 و 82 از ایستگاه ترانسفر تپکوی کامی استاپ به سمت بازار به عنوان ترانسفر رایگان استفاده کنند. در مسیر برگشت از خودروهای خط 58 و 82 خطوط 66 یا 76 می توانند از همان نقطه انتقال به عنوان ترانسفر رایگان استفاده کنند.

ارسال رایگان خطوط 121 و 126
با چیدمان جدید، آخرین ایستگاه خط 121 به مهمت علی پاشا تغییر یافت. سفرهای اعزامی از انبار ینیکنت تا ساعت 08.00:08.00 صبح به یحیی کاپتان و منطقه مدارس خواهند رفت، آخرین مسیر پروازها بعد از ساعت 126:126 به عنوان M.Ali Pasha – Üçyol انجام می شود. شهروندان ما که به منطقه یحیی کپتان و اوکلار می روند می توانند از خط 121 به صورت رایگان از محل ترانسفر ام علی پاشا استفاده کنند. شهروندان ما که می خواهند با استفاده از خط XNUMX به Barişkent بروند، از خط XNUMX به صورت رایگان از محل ترانسفر پارک جمهوریت استفاده خواهند کرد.

تنظیم مسیر در خط حمل و نقل شماره 111
در چارچوب مقررات جدید، مسیر هارمنتارلا - پلیس - خط پارک جمهوریت به شماره 111، حرکت از هارمانتارلا؛ این به عنوان "منطقه ذخیره سازی Harmantarla - Derince Geçit - خیابان بزرگراه Plajyolu - D100 - مسیر فعلی - پارک Cumhuriyet" سازماندهی شد. اگر جهت از پارک جمهوریت است؛ این مکان به عنوان "پارک Cumhuriyet - Yenituran - Acısu - Bank Central - مسیر فعلی - منطقه ذخیره سازی Harmantarla" مجدداً تنظیم شد. در اینجا خط ۱۱۱ و رینگ ۷۱ به صورت انتقال رایگان به کار خود ادامه خواهند داد.

خط شماره 118، حتی مسیر جایگزین
مسیری جایگزین برای مسیر موجود وسایل نقلیه عمومی در خط ۱۱۸ «معلمان - درینچه - ایستگاه اتوبوس» در راستای خواسته شهروندان ایجاد شد. بر این اساس، در خط 118، وسایل حمل‌ونقل عمومی در مسیر جدید خط جایگزین به‌عنوان «بلوار دموکراسی – بلوار شهید آر. کاراکان – بلوار آتاتورک – خیابان آتاکان» در فواصل 118 دقیقه‌ای فعالیت خواهند کرد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*