مسیر دوطرفه OSB-SATSO برای درخت چنار تغییر کرد

مسیر دو راهی برای درخت چنار تغییر کرد
مسیر دو راهی برای درخت چنار تغییر کرد

📩 07/11/2018 14:13

  1. این پروژه برای درخت چنار 270 ساله واقع در مسیر دو جاده جدید که بین OSB-SATSO اضافه می شود، تجدید نظر شد. رئیس جمهور توچ اوغلو گفت: «ما با درک مسئولیت در قبال درختان، فضای سبز، محیط زیست و طبیعت رفتار می کنیم. ما با بازنگری در پروژه خود چنار 270 ساله در دو جاده را تحت حفاظت قرار داده ایم. حساسیت نسبت به محیط زیست یک مسئولیت اخلاقی است.

زکی توچوغلو، شهردار شهرداری ساکاریا، کارهای دوگانه جدید بین بزرگراه D-100 (SATSO) - 1st OIZ را در محل مورد بررسی قرار داد. رئیس جمهور توچ اوغلو که اطلاعاتی در مورد نقطه منفصل در جاده تقسیم شده دریافت کرد، آیهان کاردان معاون دبیرکل و حیدر آکبولوت رئیس اداره تعمیر و نگهداری راه و هماهنگی زیرساخت ها را همراهی کردند. درخت چنار که در سال 1997 توسط هیئت حفاظت از میراث فرهنگی و طبیعی بورسا به ثبت رسید و قدمت آن 270 سال اعلام شد، تحت حفاظت قرار گرفت. توچ اوغلو اعلام کرد که برای حفاظت از درخت چنار صد ساله در مسیر جاده تقسیم شده، این پروژه را بازبینی کرده اند.

مسیر دوبل به پایان رسیده است
آیهان کاردان قائم مقام دبیرکل در ادامه مطلبی را که در مورد این پروژه به دست آمد، بیان کرد: کار خود را برای تبدیل مسیر به طول یک کیلومتر به دوراهی آغاز کردیم. شریان که به طور گسترده در حمل و نقل OIZ استفاده می شود. ما سفرهای بین SATSO و OSB را در جاده تقسیم شده که عرض آن را به 1 متر افزایش دادیم به پایان رساندیم و آن را برای استفاده باز کردیم. کار زیرساختی در لاین دیگر ادامه دارد. بلافاصله بعد از آن آسفالت و سایر ملزومات را تکمیل کرده و به منطقه می آوریم. در همان زمان، با تحت حفاظت گرفتن چنار در شریان، پروژه راه خود را اصلاح کردیم.

درخت 270 ساله تحت حفاظت
شهردار توچ اوغلو با بیان اینکه درخت چنار 270 ساله که به اندازه جاده دوگانه اضافه شده به منطقه محافظت می شود، به همان اندازه مهم است، گفت: ما همیشه به حساسیت زیست محیطی خود و مسئولیت خود در قبال سبز و سبز واقف بوده ایم. درختان. امروز، ما حساسیت خود را نسبت به درختان، فضای سبز، محیط زیست و طبیعت در جاده دوگانه 1 کیلومتری که بین OIZ 1 و SATSO ساخته ایم نشان داده ایم. محور جاده را تغییر دادیم تا به چنار 270 ساله مسیر آسیبی نرسد. به امید اینکه چنار در منطقه قرن ها به حیات خود ادامه دهد.»

عرض 40 متر
شهردار توچ اوغلو با بیان اینکه با دو جاده جدید آسایش را برای حمل و نقل OIZ به ارمغان می آورند، اظهار داشت که در حال پایان کار هستند و گفت: شهر ما در حال گسترش شبکه دو جاده ای است و در حال ساخت یک جاده تقسیم بندی شده جدید هستیم. عرض 1 متر بین SATSO-40.OSB. به امید اینکه در مدت کوتاهی شریان را تکمیل و در خدمت همشهریان قرار دهیم. موفق باشید.» او گفت.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*