فینال فصل Motocross در Afyon

پایان فصل در موتور کراس تریاک 2
پایان فصل در موتور کراس تریاک 2

📩 13/11/2018 17:10

آخرین مرحله مسابقات موتور کراس قهرمانی ترکیه 17 تا 18 آبان ماه به میزبانی شهرداری آفیون کاراهیسار در شهرمان برگزار می شود.

پنجمین مرحله مسابقات موتور کراس ترکیه که در آن تکنیک، مهارت، شجاعت و تعادل به میدان می‌آید، بار دیگر نفس را بند می‌آورد. در مسابقه‌ای که در پیست موتور کراس مرکز ورزش‌های موتوری به طول ۱۷۲۵ متر برگزار می‌شود، مسابقه‌ای که روز یکشنبه ۱۸ نوامبر (۲۷ آبان ماه) برگزار می‌شود، مسابقه‌ای که در پیست موتور کراس مرکز ورزش‌های موتوری برگزار می‌شود، مسابقه‌ای چیره دست، جوانان سریع و استعدادهای کوچک ترکیه است. مسابقات قهرمانی موتور کراس ترکیه، که در آن ورزشکاران بسیاری از شهرها، به ویژه آنکارا، استانبول، ازمیر، موغلا، آنتالیا، ساکاریا، تکیرداغ، کوجائلی و بورسا شرکت خواهند کرد، به یک جشن بصری بزرگ تبدیل خواهد شد که در آن مسابقه‌کنندگان مهارت‌های خود را به نمایش خواهند گذاشت. در مسیر خاکی، مسابقه‌دهنده‌ها به طرز ماهرانه‌ای از روی رمپ‌های با اندازه‌های مختلف می‌پرند و درگیر نبردی سخت می‌شوند. مسابقاتی که در هشت دسته برگزار می شود

از روز شنبه 17 آبان ماه با تمرینات و مراحل مقدماتی پس از بررسی فنی آغاز می شود. در روز یکشنبه 18 نوامبر، مسابقات اتومبیلرانی در دو مرحله در ریل آغازین صف آرایی می کنند.در مسابقات قهرمانی ترکیه که در آفیون کاراهیسار برگزار می شود، مسابقات در کلاس های MX1، MX2، MX2 Junior، MX، کهنه سربازان، 85 سی سی و 65 سی سی برگزار می شود. به دلیل شرایط جوی مسابقات 50 سی سی در افیون کاراهیسار برگزار نمی شود.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*