تقاطع همسطح محل وقوع مرگ و میر در مانیسا در دستور کار پارلمان قرار دارد

تقاطع همسطح محل وقوع مرگ و میر در مانیسا در دستور کار مجلس قرار دارد
تقاطع همسطح محل وقوع مرگ و میر در مانیسا در دستور کار مجلس قرار دارد

📩 06/11/2018 11:18

اوزغور اوزل، معاون رئیس گروه CHP، تصادفات مرگبار در گذرگاه همسطح در منطقه بارباروس در منطقه یونوسمره را در دستور کار پارلمان قرار داد.

وزیر خصوصی، حمل و نقل و زیرساخت، کاهیت تورهان، پرسید: "آیا برای جلوگیری از مرگ و میر جدید در گذرگاه همسطح در منطقه بارباروس، قرار است یک زیرگذر یا روگذر ساخته شود؟ آیا کاری در این راستا دارید؟ آیا اقداماتی برای جلوگیری از تصادفات جدید در تقاطع همسطح در منطقه بارباروس انجام شده است؟ آیا قرار است راه آهن به خارج از شهر منتقل شود یا مسیر آن تغییر کند؟» پرسید.

2018 شهروند ما در سال 4 زندگی خود را انجام دادند
اوزل از CHP، تصادفات در گذرگاه همسطح در منطقه یونسمره، جایی که سودنور اوزتورک، دانش آموز دبیرستان حرفه ای بازرگانی آناتولی مانیسا، در 27 اکتبر جان خود را از دست داد، در دستور کار پارلمان قرار داد. اوزل گفت: «چهار نفر از شهروندان ما در سال 2018 در تصادفاتی که در گذرگاه همسطح در منطقه بارباروس در منطقه یونسمره در استان مانیسا رخ داد، جان خود را از دست دادند. سرانجام، در 4 اکتبر، سودنور اوزتورک 27 ساله، دانش‌آموز دبیرستان حرفه‌ای بازرگانی آناتولی مانیسا، بر اثر برخورد قطار مسافربری که در حال انجام اکسپدیشن ازمیر- اوشاک بود، در حالی که تلاش می‌کرد در مطالعه شرکت کند، جان باخت. برنامه در مدرسه اش در همان منطقه، در 16 اکتبر، بر اثر برخورد قطاری که اکسپدیشن ازمیر-بالیکسیر را انجام داده بود، Hatice Çakmak 4 ساله جان خود را از دست داد. مردم منطقه خواستار احداث روگذر یا زیرگذر در منطقه و یا خروج راه آهن از شهر هستند. ساکنان محله اقدامات مختلفی را برای در دستور کار نگه داشتن موضوع در ماه اکتبر انجام دادند و به وظایف وزارت حمل و نقل و زیرساخت ها و راه آهن دولتی جمهوری ترکیه برای جلوگیری از مرگ و میر جدید در منطقه توجه کردند.

آیا قصد دارید به خارج از شهر نقل مکان کنید؟
وزیر خصوصی، حمل و نقل و زیرساخت، کاهیت تورهان، در طرح خود، "چند تصادف مرگبار در سال 2018 در گذرگاه همسطح در منطقه بارباروس در ناحیه یونسمره رخ داد؟" آیا تحقیقات قضایی یا اداری به دلیل تصادفات فوتی در سال 2018 آغاز شده است؟ اگر چنین است، سرنوشت تحقیقات چه بوده است؟ آیا بر اساس تحقیقات، افراد بازداشت یا دستگیر شده اند؟ آیا برای جلوگیری از مرگ و میر جدید در تقاطع همسطح در منطقه بارباروس، یک زیرگذر یا روگذر در نظر گرفته شده است؟ آیا کاری در این راستا دارید؟ آیا اقداماتی برای جلوگیری از تصادفات جدید در تقاطع همسطح در منطقه بارباروس انجام شده است؟ آیا قرار است راه آهن به خارج از شهر منتقل شود یا مسیر آن تغییر کند؟ چند گذرگاه در ترکیه وجود دارد؟ در سال 2018 چه تعداد تصادف در این تقاطع ها رخ داده است؟ چند نفر از شهروندان ما در سال 2018 جان خود را در تصادفات از دست دادند؟ با گسترش شهرها، چند تقاطع همسطح در مرکز شهر باقی مانده است؟ آیا برای انتقال معابر همسطح در مراکز شهرها به خارج از شهر یا تغییر مسیر توسط وزارت شما کار انجام شده است؟» سؤالات پرسیده شده.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*