متروپولیتن قونیه 24 ساعته در برابر برف و یخبندان مشغول خدمت است

konya buyuksehir به صورت 24 ساعته در برابر برف و یخبندان
konya buyuksehir به صورت 24 ساعته در برابر برف و یخبندان

📩 16/11/2018 11:20

شهرداری کلانشهر قونیه به مدت 24 ساعت کار نمک پاشی، محلول و برف روبی را انجام می دهد تا به دلیل بارش برف و یخبندان در مرکز شهر و مناطق، زندگی روزمره شهروندان را تحت تأثیر قرار ندهد. متروپولیتن با 1 پرسنل و 900 وسیله نقلیه در مرکز و ولسوالی ها در طول کار زمستانی خدمات ارائه می دهد.

شهرداری قونیه 24 ساعته برای جلوگیری از آسیب دیدن زندگی روزمره شهروندان به دلیل بارش برف و یخبندان در قونیه در ماه های زمستان کار می کند.

شهردار شهر قونیه، اوغور ابراهیم آلتای، اظهار داشت که آنها تیم و ناوگان خودروهای خود را برای آمادگی برای زمستان بیشتر تقویت کرده‌اند و خاطرنشان کرد که در مناطق تحت مسئولیت خود در سراسر قونیه در برابر برف و یخبندان در حال انجام وظیفه هستند.

ما به صورت 7 ساعته در خدمت همشهریان هستیم

آلتای با اشاره به اینکه در چارچوب آمادگی در مرکز قونیه، تیم‌هایی در 25 نقطه مختلف شهر برای مقابله با برف و یخبندان کار می‌کنند، گفت: اداره امور علوم ما تیم‌های واکنش اضطراری را در 25 نقطه مرکز شهر آماده نگه می‌دارد. باز هم 6 تن نمک و هزار تن محلول ضد یخ آماده است. کارکنان ما شبانه روز در سراسر شهر به ویژه در شریان های اصلی شهر، جاده های ارتباطی بین شهری، آموزش و پرورش، مؤسسات بهداشتی و سایر جاده های مهم کار می کنند و اطمینان حاصل می کنند که جاده های ما در هنگام بارش برف باز می مانند.

1. ما با 900 پرسنل در میدان هستیم

اوغور ابراهیم آلتای شهردار شهرداری قونیه اظهار داشت که با هماهنگی فرمانداری قونیه، اداره حوادث و فوریت های استانی و شهرداری های منطقه در 31 منطقه قونیه و همچنین مرکز شهر به کار خود ادامه خواهند داد و گفت: ما در خدمت هستیم. شهروندان ما با پرسنل و تجهیزات ما در فرماندهی منطقه ما. تیغه های برف را برای نصب بر روی تراکتور در 28 روستا که به محله تبدیل شده اند در صورت بروز هرگونه منفی در هنگام بارش برف سنگین دادیم. در این زمینه دستمزد تراکتورهایی که با اولین مداخله در برف روبی با چسباندن تیغه برف ارائه شده کار خواهند کرد، توسط شهرداری ما تامین می شود. وی گفت: ما با 7 پرسنل و 45 موتر در مرکز و ولسوالی ها در فصل زمستان خدمات رسانی می کنیم.

رئیس آلتای تصریح کرد: تیم های وابسته به اداره پارک ها و باغ ها همچنین برف روبی و نمک پاشی را در سنگفرش های شریان های اصلی، میادین شهر، پارک ها، اماکن عمومی مانند بیمارستان ها، مدارس و مساجد، روگذر عابر پیاده و زیرگذر انجام خواهند داد. و مسیرهای پیاده روی

مرکز تماس اورژانس زمستانی 444 55 42

آلتای که از شهروندان می خواهد در صورت مشاهده هرگونه منفی در هنگام بارش برف شدید با مرکز تماس اورژانس شهرداری کلانشهر به شماره 444 55 42 تماس بگیرند، گفت: شهروندان ما می توانند در هر زمان با ما تماس بگیرند و با تماس با مرکز تماس اورژانس ما درخواست کمک کنند. . مطالبات همشهریان ثبت و بازخورد فوری صورت خواهد گرفت و اقدامات لازم انجام خواهد شد. با این حال، گاهی اوقات گزارش های نادرست وجود دارد. هموطنان ما که به کمک نیاز دارند نیز می توانند به این دلیل آسیب ببینند. در این راستا از شهروندان خود تقاضا داریم کمی نسبت به این موضوع حساسیت نشان دهند.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*