کتاب ترامواهای معطر

ترامواهای معطر کتاب
ترامواهای معطر کتاب

📩 16/11/2018 11:14

TransportationPark A.Ş، یکی از زیرمجموعه های شهرداری کلان شهر کوجایلی، یک رویداد کتابخوانی را به طور مشترک با مهدکودک و دبستان Dusbahcesi برگزار کرد. در این مراسم که به عنوان بخشی از "هفته جهانی کتاب کودک" و با حضور 34 دانش آموز برگزار شد، برخی از کودکان تصاویر رنگارنگی را در آکچارای و برخی در پایانه اتوبوس بین شهری کوجایلی خلق کردند. بچه ها هنگام سفر با تراموا کتاب می خواندند و در پایانه اتوبوس به بزرگترهایشان کتاب می دادند.


در چارچوب این طرح که به منظور افزایش آگاهی شهروندان نسبت به کتابخوانی و توسعه دیدگاه آنها نسبت به کتاب انجام شد، کودکانی که در صندلی های معینی از تراموا نشسته بودند، سفر خود را با سوار شدن به ترامویی که از شهر خارج می شود آغاز کردند. اداره کل پارک حمل و نقل. دانش آموزانی که با افزایش تراکم توانستند توجه مسافران را به خود جلب کنند، با ارائه بوکمارک به افرادی که در کنارشان نشسته بودند، تبریک های جداگانه دریافت کردند. دانش آموزانی که در مجموع 1 تور کامل با آکچارای انجام می دهند، در طول سفر با افراد مختلفی که در کنار آنها نشسته اند ملاقات خواهند کرد. sohbet او به آنها کتاب هدیه داد و در مورد کتاب صحبت کرد.


پایانه اتوبوس بین شهری کوجایلی دومین توقف دانش آموزان در محدوده این رویداد بود. دانش آموزانی که به سمت مسافران نشسته در داخل و افرادی که اتوبوسشان در آستانه رسیدن به محوطه سکو بود، رفتند، گفتند: می خواهیم کتابی به شما هدیه دهیم. شهروندانی که کودکان را در مقابل خود دیدند ابراز خرسندی کردند و به دانش آموزان به خاطر اقدام معنادارشان تبریک گفتند. دانش‌آموزان پس از هدیه دادن کتاب‌ها، از پرسیدن آخرین کتاب‌هایی که خوانده‌اند و اینکه چه نوع کتاب‌هایی را دوست دارند، از مردم غافل نشدند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*