30 میلیون سیستم ترافیک جدید به کیرشهیر

Kirsehir 30 میلیون سیستم ترافیک جدید
Kirsehir 30 میلیون سیستم ترافیک جدید

📩 23/11/2018 13:16

کرشهیر با حفظ عنوان خود به عنوان شهر ستاره درخشان آناتولی، به سرعت در حال پیشرفت به سمت تبدیل شدن به یک شهر هوشمند است و شهرداری کرشهیر به تلاش های خود برای ارائه بهترین خدمات به مردم ادامه می دهد.

شهرداری کرشهیر که به سرعت در حال پیشروی به سمت تبدیل شدن به یک شهر هوشمند است، تلاش خود را بدون وقفه برای ارائه بهترین خدمات به مردم ادامه می دهد. شهردار کرشهیر یاشار باهچجی که با اجرای طرح جامع حمل و نقل و معرفی اتوبوس ها چشم اندازی را به شهر آورد، کار ما را در مورد اینکه تا ماه می شهری هوشمند خواهیم بود آغاز کرد و به سرعت ادامه دارد.

کابل های شبکه فیبر نوری که اساس این پروژه ها و زیرساخت شهرهای هوشمند است را در خیابان های آنکارا و ترمه شروع کرد. به لطف برنامه های شهر هوشمند انجام شده توسط شهرداری کیرشهیر، همه چیز اکنون سریعتر و ایمن تر به مردم ما خدمت می کند.

رئیس جمهور باهچچی گفت: «ما یک سال و نیم روی این پروژه کار کردیم و آن را مرحله به مرحله انجام می دهیم. اتوبوس های ما فعال شده اند، سیستم به روشی سالم نصب می شود و خدمات بسیار خوب و بسیار جدی را برای سال های طولانی به کیرشهیر ارائه می دهد. آخرین کار ما ماند و مناقصه اپلیکیشن شهر هوشمند را انجام دادیم. Türk Telekom برنده مناقصه شد. اکنون کار بر روی سیگنال‌دهی، تقاطع هوشمند، اپلیکیشن توقف هوشمند و سیستم‌های پارکینگ در خیابان‌های آنکارا و ترمه آغاز شده است. سرمایه گذاری 30 میلیونی داریم. تا ماه مه آن را عملی خواهیم کرد. برای ارائه حمل و نقل مطمئن، مقرون به صرفه، سریع و راحت به ساکنان کیرشهیر. این هدف اصلی ما از این تجارت است. دو تا سه ماه دیگر سیستم تسویه خواهد شد. ده سال است که سعی می کنیم به کرشهیر یک نام و چشم انداز بدهیم. ما هیچ حساب کاربری نداریم که این کار را انجام دهد. ما هیچ وقت با موقعیت مکانی مشکل نداشتیم.

رئیس جمهور Bahçeci گفت: "ما در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را به شهروندان خود ارائه دهیم و کرشهیر به سرعت در حال حرکت به سمت تبدیل شدن به یک شهر هوشمند است."

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*