شرکت حمل و نقل کایسری او 500 نهال را به خاک آورد

500 نهال به خاک رسیدند
500 نهال به خاک رسیدند

📩 19/11/2018 12:19

شرکت حمل و نقل قیصری در بدنه شهرداری کلانشهر قیصری. وی چهارمین جشنواره درختکاری سنتی را در منطقه کوکاسینان برگزار کرد. حمل و نقل کایسری A.Ş. کارکنان به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.

جشنواره سنتی نهال کاری شرکت حمل و نقل قیصری با شعار "درختی کاشته باش" در منطقه کوکاسینان برگزار شد. نهال های ارائه شده توسط شهرداری کلان شهر قیصری به حمل و نقل قیصری A.Ş. زمین را با کمک کارکنان و خانواده ها ملاقات کرد. علاوه بر این، حمل و نقل Kayseri A.Ş. فیض الله گوندوغدو مدیر کل هدایایی از جمله کتاب های رنگ آمیزی و مدل های تراموا به کودکان اهدا کرد.

Kayseri Transportation A.Ş. با بیان اینکه سهم کوچکی در کارهای محیط زیستی شهرداری کلانشهر قیصری داشته اند و جشنواره کاشت را به این معنا برگزار کرده اند. فیض الله گوندوغدو، مدیر کل: «ما با تمام کارکنان خود اینجا هستیم. ما در حین ارائه خدمات حمل و نقل عمومی از منابع عمومی استفاده می کنیم. از این نظر می خواهیم با فعالیت های مسئولیت اجتماعی به جامعه ارزش بیافزاییم. به عنوان یک شرکت، یکی از بزرگترین اهداف ما انجام فعالیت های حساس به محیط زیست در خدمات حمل و نقل عمومی است. ما همیشه از حمایت شهردار شهرداری قیصری، آقای مصطفی چلیک برخورداریم. امروز شهرداری ما در زمینه تخصیص نهال و سطح کاشت حمایت زیادی کرده است. مایلیم از شهردار شهرداری قیصری، شهرداری و اداره پارک‌ها و باغ‌ها تشکر کنیم.» گفت.

گوندوغدو با بیان اینکه به عنوان یک شرکت هر ساله این رویداد را به منظور ترویج فعالیت های محیط زیستی برگزار می کنند، سخنان خود را اینگونه ادامه داد: این رویداد علاوه بر پیگیری اهداف محیط زیستی، به تقویت اتحاد و همبستگی ما با همکارانمان نیز کمک می کند. و دوباره لذا در دوره های آتی نیز با گسترش این گونه فعالیت ها این کار را ادامه خواهیم داد. همچنین می دانیم که یک درخت کاشته شده نیاز 40 نفر به اکسیژن را تامین می کند. از این نظر، این یک نشانه کوچک است که ما تلاش می کنیم تا منابعی را که مصرف می کنیم برآورده کنیم.» گفت.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*