کاردمیر با گامی مطمئن با روحیه سال 1994 پیش می رود

کاردمیر با روحیه سال 1994 با گام های مطمئن پیش می رود.
کاردمیر با روحیه سال 1994 با گام های مطمئن پیش می رود.

📩 12/11/2018 12:48

اقدامات توقف زندگی که در 8 آبان 1994 به منظور تعطیل نشدن کارخانه های آهن و فولاد کارابوک انجام شد و با واکنش های متعددی از جمله عدم اعزام 4 ساعته مردم به مدرسه، تعطیلی مغازه داران همراه بود. کرکره آنها و توقف حمل و نقل، بار دیگر با رویدادهایی که توسط اتحادیه Öz Çelik İş سازماندهی شده بود، گرامی داشت.

به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد اقدامات 8 آبان، در مراسمی که در مرکز آموزش و فرهنگ شرکت ما برگزار شد، نمایش سینمایی ویژن برگزار شد که در آن تصمیمات 24 آوریل و مبارزات پس از آن اعلام شد.

ارجومنت اونال، مدیر کل کاردمیر در سخنرانی خود در این برنامه گفت که کارخانه آهن و فولاد کارابوک در سال 1937 با دستور مصطفی کمال آتاتورک افتتاح شد و در 8 نوامبر 1994 تلاش شد تا یکی از بزرگترین آثار آتاتورک نجات یابد.

یونال با اشاره به تاریخچه کارخانه و تشریح وقایع رخ داده در 8 نوامبر 1994 خاطرنشان کرد: کاردمیر پس از خصوصی سازی با سرمایه گذاری میلیون ها دلاری فناوری های تولید خود را تجدید کرد و کارایی خود را افزایش داد.

ارکومنت اونال، مدیر کل شرکت ما با بیان اینکه موفقیت به دست آمده ثمره مجاهدت در سال 1994 است، گفت: بندر نداریم، اما از طرف دیگر از 3 میلیون تن سنگ معدن داخلی استفاده می کنیم. 100 هزار نفر در جاهایی که سنگ معدن محلی می خریم کار می کنند. این فقط 5 نفر در کاردمیر نیستند. 100 هزار نفر با سنگ معدنی که از مناطق سیواس، قیصری، مالاتیا و الازیگ به دست می آوریم، نان می خورند. ما در واقع فقط یک شهر را نجات ندادیم. امروزه تنها ما از زغال سنگ موسسه زغال سنگ ترکیه استفاده می کنیم. فردی که چندین بار باخت را تجربه کرده است از باخت می ترسد. به همین دلیل است که از سال 1994 کارمندان این مکان آنقدر او را در آغوش گرفته اند که این جایی است که برای کاردمیر بیش از همه افتخار می کنم.

"ما اهداف بزرگی داریم."

ارکومنت اونال، مدیر کل شرکت ما در سخنانی با تاکید بر اینکه کشور ما از طریق ارز و بهره در حال گذراندن دوره فشار شدید اقتصادی است، در خصوص اهداف آینده کاردمیر گفت:

ما در بین 10 شرکت صنعتی برتر ترکیه از نظر سود ناخالص خواهیم بود. ما جزو 15 شرکت اول در سودآوری خالص خواهیم بود. اجناس آبان ماه را فروخته ایم، یک ماه دیگر فرصت داریم. ما با روحیه ای که در 2018 نوامبر 1994 ایجاد شد و تحت تأثیر فشار اقتصادی ترکیه در سال 8 قرار نگرفتیم، به سمت هدف خود حرکت می کنیم. ما به 10 مؤسسه صنعتی برتر ترکیه تبدیل خواهیم شد. به لطف دستگاه ریخته گری پیوسته و کنوکتورهایی که در سپتامبر سال آینده راه اندازی خواهیم کرد، ظرفیت 2,5 میلیونی خود را به 3,5 میلیون تن افزایش خواهیم داد. سال آینده اهداف بزرگتر خواهند بود.
"مبارزه 8 نوامبر به کاردمیر جان بخشید."

یونس دگیرمنجی، رئیس اتحادیه اوزچلیک-ایش، در سخنرانی خود در این برنامه اظهار داشت که کاردمیر در محدوده تصمیمات 1994 آوریل که توسط دولت آن دوره در سال 5 اتخاذ شد، بسته شد و مبارزه پس از آن تاریخ بود.

دگیرمنجی گفت که کاردمیر تحت رهبری اتحادیه های آن خصوصی شده و به مردم فروخته شد و پس از مبارزات بزرگ به امروز رسید. مبارزه آن روز به کاردمیر که لوکوموتیو امروز اقتصاد کشورمان است جان بخشید. مبارزه آن روز به تمام دنیا نشان داد که وقتی به یک هدف اعتقاد داشته باشیم چه چیزی می توان به دست آورد.»

در این برنامه به تیم هایی که در مسابقات فوتبال که توسط اتحادیه Özçelik İş برگزار شده بود و مسابقه شعر و آهنگسازی که فرزندان کارکنان شرکت ما در آن شرکت داشتند جوایزی اهدا شد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*