کاراوسمان اوغلو: ما هرگز نمی توانیم کیفیت خدمات حمل و نقل عمومی را به خطر بیندازیم

ما هرگز نمی توانیم کیفیت خدمات حمل و نقل عمومی karaosmanoglu را به خطر بیاندازیم.
ما هرگز نمی توانیم کیفیت خدمات حمل و نقل عمومی karaosmanoglu را به خطر بیاندازیم.

اتحادیه شهرداری‌های جهان ترکیه (TDBB) و ابراهیم کارائوسمان اوغلو، شهردار شهرداری کوجائی، میزبان مصطفی کورت و اعضای اتاق مینی‌بوس‌ها و مربیان کوجایلی بودند. شهردار کارائوسمان اوغلو با بیان اینکه آنها ضعف و عقب نشینی در محل حمل و نقل عمومی را که یکی از مهم ترین خدماتی است که به شهروندان ارائه می شود، تحمل نمی کنند، گفت: ما به عنوان شهرداری کلانشهر هرگز نمی توانیم کیفیت خدمات حمل و نقل عمومی را به خطر بیندازیم. ما همراه با تعاونی های خود ارائه می دهیم. ما باید کمبودهای خود را جبران کنیم و بهترین خدمات را به شهروندان خود ارائه کنیم.»

"سیستم های ریلی آغاز شده و به سمت پروژه های جدید حرکت می کنند"
رئیس جمهور کاراوسمان اوغلو با تاکید بر اینکه از سال 2004 به شهری بسیار شادتر، بسیار پرانرژی تر، بسیار فعال تر و جهانی تبدیل شده ایم، گفت: "ما خدمات را در بسیاری از زمینه ها از زیرساخت تا محیط زیست، از روبنا تا اقتصاد، از خدمات اجتماعی تا حمل و نقل ما ادامه می دهیم. کوجالی شهری جوان، پویا و پرانرژی با تمام مناطقش است. کوجالی شهری است که هم به دلیل دانشگاهی بودن و هم به دلیل افزایش جذابیت، جمعیت آن در حال افزایش است. در این مرحله به عنوان شهرداری کلان شهر، بدون اجازه کوچکترین اتفاق ناگوار در حمل و نقل عمومی، وظیفه ما در قبال تعاونی ها و ماست. کوجالی دستخوش تغییرات بسیار مهمی در حمل و نقل عمومی شده است. سیستم های ریلی شروع شده و به سمت پروژه های جدید حرکت کرده اند. بنابراین، رضایت مردم ما برای ما ضروری است.»

"ما خط ساحلی GEBZE OSB - DARICA را شروع کردیم"
ابراهیم کارائوسمان اوغلو، شهردار شهرداری کلان‌شهر، با بیان اینکه آنها راه‌حل‌هایی را در کوجایلی با فرصت‌های حمل‌ونقل راحت‌تر، راحت‌تر و اقتصادی‌تر تولید می‌کنند، گفت: «ما اتوبوس‌های خود را که در مسیرهای داخلی استفاده می‌شوند جوان‌سازی می‌کنیم و کیفیت خدمات خود را به سرعت افزایش می‌دهیم. امروز ما با دوستان محیط زیست، دارای تهویه مطبوع، کتابخانه ها و اتوبوس های مناسب برای معلولان به مردم خود خدمت می کنیم. ما Akçaray خود را در خدمت قرار دادیم. اکنون یک خط جدید به آن اضافه می کنیم. از سوی دیگر، خط Gebze OSB -Darıca Sahil را راه اندازی کردیم که اولین گام مترو کوجالی است. بسیار مهم است که اتاق‌ها و تعاونی‌های مربوطه ما را در امر حمل‌ونقل حمایت و همراهی کنند. ما با هم به خواسته های مردم پاسخ می دهیم. در حمل و نقل گوش و چشم ما همیشه به شهروندانمان است.

"خدمات و نظارت بر سرمایه گذاری ما در KOCAELİ ادامه دارد"
رئیس جمهور کاراوسمان اوغلو با بیان اینکه در همه شهرهای بزرگ دنیا مشکل ترافیک وجود دارد و کوجایلی یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه است، گفت: ما پایتخت صنعت هستیم. غیر قابل تصور است که شهری که ارتباط استانبول - آناتولی، آناتولی - استانبول را فراهم می کند مشکل ترافیکی نداشته باشد. جایی که روزانه صدها هزار جابجایی افراد و وسایل نقلیه وجود داشته باشد، طبیعتاً مشکلاتی وجود خواهد داشت. با این حال، ما به عنوان متروپولیتن مصمم هستیم که همه این مشکلات را حل کنیم و اهداف 2023 و 2071 خود را با هم محقق کنیم. تمام پروژه هایی که ما توسعه داده ایم؛ سرمایه گذاری هایی که انجام داده ایم برای حمل و نقل راحت و راحت شهروندانمان است. ما Kocaeli را به چهارراه ها، تونل ها، میادین، بلوارها و سیستم های هوشمند مجهز می کنیم. در چارچوب تصمیمات طرح جامع حمل و نقل 2023، ما در سرمایه گذاری های حمل و نقل کاهش نمی دهیم. با جاده های جدید، پروژه های عظیم و پل های معلقی که دولت ما ساخته است، هویت شهر مرکزی کوجایلی در حال تقویت است. خط قطار سریع السیر آینده روشن کوجالی را نشان می دهد. به طور خلاصه، بسیج خدمات و سرمایه گذاری ما برای کوجایلی، هم به عنوان کلان شهر و هم به عنوان دولت ادامه دارد.

"رضایت مردم ما را نیز راضی می کند"
ابراهیم کارائوسمان اوغلو، شهردار کلان شهر کوجایلی با بیان اینکه خدمات کسب و کار ماست، توضیحات خود را اینگونه ادامه داد: «شهرداری کار ماست. آسان کردن زندگی ملت ما کار ماست. وظیفه ما ساختن جاده ها، باز کردن جاده ها و به دست آوردن قلب هاست. ببینید چه خدمات خوب و مفیدی به تراموا داشت. ما اکنون سیستم حمل و نقلی داریم که روزانه بیش از 41 هزار مسافر را جابه جا می کند. از 7 تا 70 همه راضی هستند. رضایت مردم ما را هم خوشحال می کند. بعد، ما یک پروژه مترو داریم. ما به لطف خدا به همراه بینالی ییلدیریم، رئیس مجلس ملی ترکیه، پایه مترو کوجائلی را گذاشتیم. در کوجایلی 91 درصد از وعده های خود را انجام داده ایم. از این پس برای تکمیل 9 درصد باقی مانده تلاش خواهیم کرد.»

"تعاون های ما وظایفی زیر خود دارند"
رئیس جمهور کاراوسمان اوغلو با تاکید بر اینکه آنها از برادران و خواهران دانشجوی ما که برای امرار معاش تلاش می کنند حمایت می کنند، گفت: "هدف ما این بود که دانشجویان و مسافران تخفیف دار ما که از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند کمتر تحت تاثیر افزایش هزینه های حمل و نقل قرار گیرند و آنها از دستاوردهای خود استفاده کنند. از این در فعالیت هایی که برای توسعه اجتماعی خود انجام می دهند به دست می آورند. هدف ما این بود که با افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی، شهرمان را از نظر اقتصادی و اجتماعی سود ببریم. در این مرحله همچنین سعی خواهیم کرد دانش آکادمیک در فعالیت های حمل و نقل عمومی را ارزیابی کنیم تا نوآوری های تکنولوژیکی مورد استفاده در خدمات حمل و نقل عمومی را پایدار کنیم و یک مدل تجاری اقتصادی و کارآمد ایجاد کنیم. به منظور افزایش کیفیت خدمات حمل و نقل عمومی با انجام نظرسنجی ها نظرات و پیشنهادات جوانان خود را می گیریم و پروژه های جدیدی را در این زمینه توسعه خواهیم داد. ما به‌عنوان شهرداری کلان‌شهر تمام تلاش خود را می‌کنیم تا مردم ما خدمات باکیفیتی در حمل‌ونقل عمومی دریافت کنند و تلاش می‌کنیم تا از کوچک‌ترین منفی‌ها جلوگیری کنیم. تعاونی های ما نیز در این زمینه وظایفی دارند. با بازرسی از اینها می‌خواهیم مردممان به بهترین شکل ممکن به شرایط زندگی خود ادامه دهند.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*