بحث حمل و نقل در Karamursel

حمل و نقل در karamursel مورد بحث قرار گرفت
حمل و نقل در karamursel مورد بحث قرار گرفت

📩 08/11/2018 11:22

اسماعیل یلدیریم شهردار کارامورسل و علاالدین الکاچ معاون دبیرکل شهرداری کوجائی با شهروندان دیدار کردند تا در مورد پروژه‌های حمل‌ونقل، زیربنایی و روبنایی منطقه به‌ویژه پروژه تبادل پل میدان شهر در چارچوب برنامه‌های «صحبت به صحبت» توضیح دهند. معاون دبیرکل الکاچ در برنامه "گفتگو با گفتگو" با همراهی اسماعیل یلدیریم شهردار کارامورسل، روسای ادارات و مسئولان، به درخواست ها و خواسته های شهروندان کارامورسل پاسخ داد.

در اسرع وقت به پایان می رسد
اسماعیل یلدیریم شهردار کارامورسل در این نشست با شهروندان گفت: «از روزی که در سال 2004 به یک کلان شهر تبدیل شدیم، در چارچوب تفاهم، خدمات بزرگی را از شهرداری کلان شهر خود دریافت کرده ایم. پروژه غرق شدن میدان شهر ما یکی از پروژه هایی بود که با رئیس جمهورمان ابراهیم در مانیفست انتخاباتی 2014 قول داده بودیم. در این پروژه که سال هاست در مورد آن صحبت می شود و به نظر می رسد یک رویا است، از شما انتظار صبر داریم. همه این پروژه ها برای راحتی ما در آینده انجام می شود. عزم برای انجام کار در اسرع وقت وجود دارد. تا زمانی که به همین منوال ادامه پیدا کند، هر چه زودتر به پایان می رسد.»

ما با هم راه حل ها را پیدا خواهیم کرد
معاون دبیرکل الکاچ در سخنرانی خود گفت: «امروز ما در مورد پروژه های حمل و نقل، زیربنایی و روبنایی خود با شهروندان خود صحبت می کنیم. هدف از این جلسه این است که شما را از کارهایی که در منطقه خود انجام می دهیم آگاه کنیم و مشکلات و مشکلات شما را بشنویم و تا جایی که می توانیم برای مشکلات و سوالات شما راه حل پیدا کنیم. مهمترین چیز برای ما این است که با مردم خود عمل کنیم» و ارائه ای در مورد پروژه های مرتبط با حمل و نقل ارائه داد.

پروژه ها در محل مورد بازرسی قرار گرفت
علاءالدین الکاچ قائم مقام دبیرکل در دیدار با شهروندان پس از ارائه به سوالاتی در خصوص حمل و نقل بویژه با مسئولین کلانشهر پاسخ داد. پس از پایان جلسه، مسئولین کلانشهر که تمامی سوالات را به صورت جداگانه یادداشت برداری کردند، از پروژه های در دست اقدام منطقه بازدید و در محل مورد بررسی قرار دادند.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*