کامیون و گاراژ TIR به خدمت گرفته شده است

گاراژ کامیون و تریلر وارد سرویس می شود
گاراژ کامیون و تریلر وارد سرویس می شود

📩 06/11/2018 10:48

بهره برداری از گاراژ کامیون و کامیون که به منظور جلوگیری از پارک بی رویه کامیون ها و کامیون ها در مرکز شهر و رفع ترافیک شهری توسط شهرداری کلانشهر دنیزلی تکمیل شده بود به انجمن همیاری و همبستگی حمل و نقل دنیزلی منتقل شد.

شهرداری کلانشهر دنیزلی که خدمات حمل و نقل عظیمی را برای سهولت در تردد و تردد شهروندان در دنیزلی اجرا کرده است، اخیراً پروژه گاراژ کامیون و کامیون را که مدت هاست شهر به آن نیاز دارد، به پایان رسانده است. با اجرای این پروژه، کامیون ها و کامیون هایی که هم به دلیل ظاهر بد و هم ازدحام باعث ایجاد پارک نامنظم در مرکز شهر می شوند و بر ترافیک شهر تأثیر منفی می گذارند، دارای پارکینگ منظم خواهند بود. پروتکل انتقال عملیات گاراژ کامیون و کامیون که به زودی به بهره برداری می رسد امضا شد. عثمان زولان شهردار شهرداری کلان شهر دنیزلی، آیتاچ تورگوت معاون دبیرکل، اوغور اردوغان رئیس اتاق بازرگانی دنیزلی، هلیل ابراهیم کشلیکوسه رئیس بخش املاک و مستغلات و خلع ید، رئیس انجمن کمک و همبستگی حمل و نقل دنیزلی، فریدون فکری آکیول، رئیس انجمن همبستگی شرکت کردند. عثمان زولان شهردار کلانشهر دنیزلی با بیان اینکه آنها با گاراژ کامیون و کامیون به اولین بار دیگر در دنیزلی دست یافته‌اند، گفت: ما یک پروتکل مشترک برای بهره‌برداری از گاراژ کامیون و کامیون که سال‌ها خواهان آن بودیم، تنظیم کرده‌ایم.

کامیون ها و کامیون ها در خیابان ها پارک نمی شوند.

رئیس جمهور عثمان زولان گفت: "ما می خواستیم عملیات این مکان را همراه با انجمن کمک و همبستگی حمل و نقل دنیزلی و اتاق بازرگانی دنیزلی انجام دهیم تا راه را برای کسانی که در این بخش هستند هموار کنیم. امیدوارم از این به بعد کامیون ها و کامیون ها در خیابان ها پارک نکنند.» شهردار عثمان زولان با بیان اینکه رانندگان کامیون و کامیونی که قبلاً مجبور بودند در کنار جاده بمانند نیز نمی توانستند راحت باشند، گفت: "در اینجا ما مناطق اجتماعی را تکمیل کرده ایم که پاسخگوی انواع نیازهای برادران راننده ما خواهد بود. مانند مکان های نشستن و غذا خوردن. هم رانندگان کامیون و هم رانندگان کامیون ما راحت خواهند بود و هیچ پارکینگ کامیون و کامیونی در خیابان ها و خیابان های ما وجود نخواهد داشت. باشد که برای دنیزلی ما، تاجران کشتیرانی و بازرگانان ما سودمند باشد.

پروژه ای که نمونه ای برای ترکیه بود

از سوی دیگر، رئیس اتاق بازرگانی دنیزلی، اوغور اردوغان، از عثمان زولان، شهردار شهرداری دنیزلی تشکر کرد و گفت: «ما معتقدیم پروژه ای که نمونه ای برای ترکیه باشد، به طور بسیار جدی به صنعت ما کمک خواهد کرد. در عین حال، ما فکر می کنیم که به طور جدی به زندگی اجتماعی در دنیزلی کمک خواهد کرد. دنیزلی چنین نیازی داشت. من می خواهم از او تشکر کنم که یک فضای زندگی بسیار راحت را به شهر ما، شایسته کشورمان، دنیزلی، آورده است."

"ما برای توسعه حمل و نقل در دنیزلی کار خواهیم کرد"

از سوی دیگر، آکیول، رئیس انجمن، اظهار داشت که رئیس جمهور عثمان زولان با ساخت این تأسیسات کار باورنکردنی در ترکیه انجام داده است و گفت: «ما سال هاست که چنین تلاشی کرده ایم، با چنین سرمایه گذاری در زمانی که هرگز انتظارش را نداشتیم به عنوان یک انجمن، نمی توانیم به اندازه کافی از شما تشکر کنیم. امیدوارم با افتتاح هر چه سریعتر آن، در توسعه حمل و نقل در دنیزلی تلاش کنیم. پس از پایان سخنان، پروتکل انتقال امضا شد.

 

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*