سیستمی را معرفی کرد که به هشدار تعادل ناکافی در استانبول کارت پایان می دهد

سیستمی که به هشدار عدم تعادل کافی در استانبولکارت پایان می دهد معرفی شد
سیستمی که به هشدار عدم تعادل کافی در استانبولکارت پایان می دهد معرفی شد

📩 06/11/2018 11:36

مولود اویسال، رئیس İBB، اپلیکیشن Mobile Istanbulkart را معرفی کرد که از اتلاف زمان و صف های شارژ در حمل و نقل عمومی جلوگیری می کند. اویسال با بیان اینکه رویه محلی و ملی یکی از نمونه های خوب شهرداری گرایی معاصر است، گفت: «مردم استانبول لایق بهترین ها هستند. شهروندان ما دیگر با اعلام «تعادل ناکافی» در وسایل نقلیه عمومی مواجه نخواهند شد.

مولود اویسال، شهردار شهرداری استانبول، اپلیکیشن موبایل IMM Istanbulkart را به مطبوعات معرفی کرد. دبیر کل IMM Hayri Baraçlı، دستیاران دبیر کل و مدیران اجرایی شرکت تابعه IMM BELBİM AŞ، بوروکرات ها و اعضای مطبوعات در مراسم معارفه که در ساختمان IMM Saraçhane برگزار شد شرکت کردند.

به لطف اپلیکیشن موبایل استانبول کارت که از اتلاف زمان و صف های شارژ در وسایل حمل و نقل عمومی جلوگیری می کند، موجودی از اپلیکیشن موبایل بانک ها با کارت بدهی یا اعتباری به استانبول کارت بارگذاری می شود. 5 استانبول کارت مختلف را می توان بر روی یک کارت تعریف کرد و از هر جایی قابل بارگیری است. با اپلیکیشن می توان یک کارت آبی ماهانه (اشتراک) نیز در استانبول کارت بارگذاری کرد. والدین دانشجویان دانشگاه در شهر دیگری می توانند با تبلیغ استانبول کارت فرزندشان اپلیکیشن موبایل خود را آپلود کنند.

مولود اویسال رئیس İBB با اطلاع رسانی به اهالی مطبوعات در خصوص اپلیکیشن موبایل استانبول کارت اظهار داشت که مفتخریم که یک اپلیکیشن موبایل کاملاً اصلی، محلی و ملی را معرفی کنیم و گفت: اپلیکیشن موبایل استانبول کارت یکی از بهترین نمونه های شهرداری و مدرن است. برنامه های کاربردی شهر هوشمند

مولود اویسال با یادآوری اینکه تمام هزینه های حمل و نقل از طریق استانبول کارت با سیستم بلیط تک در استانبول پرداخت می شود، اظهار داشت که حدود 16 میلیون دارنده استانبول کارت در استانبول وجود دارد و جابجایی سالانه 3,5 میلیارد لیر وجود دارد.

3,5 میلیون دانش آموز با "تعادل ناکافی" روبرو نخواهند شد

اویسال با بیان اینکه اساس استانبول کارت زمانی که رئیس جمهور رجب طیب اردوغان پس از شهردار شدنش در سال 1994 سیستم اکبیل را تأسیس کرد، گذاشته شد، گفت: «امروز ما بارگیری استانبول کارت را با اپلیکیشن موبایل، سیستم بارگیری تعادل، به جیب زده و خودکار کرده ایم. از آنجایی که اپلیکیشن Mobile Istanbulkart که کاملاً داخلی و ملی است، یک سیستم مدار بسته شخصی است، هیچ خطری وجود ندارد.

اویسال با یادآوری اینکه از اتلاف جدی زمان و صف‌های بارگذاری کارت جلوگیری می‌شود، گفت: «اکنون 16 میلیون کاربر Istanbulkat و نزدیک به 3,5 میلیون دانش‌آموز در استانبول می‌توانند بدون انتظار در صف و بدون انتظار در نوبت، با بانکداری الکترونیکی استانبول کارت را به‌طور خودکار شارژ کنند. صرف نظر از مفهوم اضافه کاری. علاوه بر این، دانش آموزان ما وقتی پولشان تمام می شود منتظر پول از شهر خود نخواهند بود. امیدواریم ساکنان استانبول دیگر با اعلام تعادل ناکافی در وسایل نقلیه عمومی مواجه نشوند.

با 11 بانک توافق شده است

اویسال بیان کرد که برای اپلیکیشن موبایل استانبول کارت، در مجموع با 10 بانک از جمله Vakıfbank، Denizbank، Halkbank، Ziraat Bank، Yapı Kredi Bank، Kuveyt Türk Participation Bank، Vakıf Katılım Bankası، Akbank، Şekerbank و. و اینکه بانک گارانتی نیز گفته است که در این هفته وارد سامانه خواهد شد. اویسال با بیان اینکه پیش بینی می کند در آینده همه بانک ها مشمول این سامانه شوند، سخنان خود را اینگونه ادامه داد.

«بنیان‌گذاران استانبول بهترین‌ها را می‌پوشند»

اویسال با بیان اینکه از طریق اپلیکیشن موبایل 100 لیر و با 3 بار بارگیری 300 لیر به صورت یکجا به استانبول کارت بارگذاری می شود، سخنان خود را اینگونه ادامه داد.

"امیدواریم با این برنامه تلفن همراه، راحتی زیادی برای مردم استانبول فراهم کنیم. استانبولی ها لایق بهترین ها هستند. ما تنها سیستم کارت و خودکار اپلیکیشن موبایل را داریم که کمتر در دنیا برای پرداخت حمل و نقل دیده می شود. این اثری است که می تواند در دنیا الگو باشد. به عنوان İBB، ما به اقدامات نمونه در جهان ادامه خواهیم داد. ما از شرکت وابسته خود BELBİM AŞ تشکر می کنیم. آنها به توسعه نرم افزارهای داخلی و ملی ادامه می دهند. با کار جدید BELBİM بعد از مدتی می توانیم از گوشی به عنوان استانبول کارت استفاده کنیم. سایر اپلیکیشن های شهرداری ما قادر به پرداخت با گوشی خود خواهند بود. امیدوارم IMM از این پس به اقداماتی که برای اولین بار در جهان است ادامه دهد."

پس از سخنرانی خود، رئیس İBB، مولود اویسال، همراه با مدیر کل BELBİM AŞ، احمد AK، عملا نحوه عملکرد اپلیکیشن Mobile Istanbulkart را نشان دادند.

برنامه موبایل استانبولکارت چگونه کار خواهد کرد؟

با تشکر از برنامه تلفن همراه، پول را می توان از طریق تلفن های هوشمند، کنترل تعادل و غیره به استانبول کارت بارگذاری کرد. می توان معاملات انجام داد. این برنامه برای دستگاه های اندروید و آی او اس دانلود خواهد شد.

کارت های خود را برای یک بار از طریق اپلیکیشن موبایل استانبول کارت با شماره مندرج در کارت معرفی خواهند کرد. کاربران اندروید؛ آنها قادر خواهند بود با نگه داشتن کارت در پشت تلفن، دستورالعمل های بارگیری ایجاد شده توسط بانک ها را با کارت بدهی (کارت بدهی) یا کارت اعتباری به استانبول کارت با فناوری NFC انتقال دهند.

کاربران Ios؛ آنها می توانند دستورالعمل بارگیری را با لمس کارت های (پر کردن) خود از Biletmatik یا بارگیری نقاط در ایستگاه های هوشمند انجام دهند. توقف هوشمند (پر کردن) در 461 امتیاز و Biletmatik دارای 980 امتیاز است.
علاوه بر این می توان دستور پرداخت را از دستگاه های خودپرداز به استانبول کارت داد. در حال حاضر از تمامی دستگاه های خودپرداز دنیزبانک می توان دستور پرداخت داد. از Vakıfbank هم میشه 1 هفته بعد داد.

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*