پرسشنامه خطوط مترو در حال ساخت در استانبول

پرسشنامه خطوط مترو در حال ساخت در استانبول
پرسشنامه خطوط مترو در حال ساخت در استانبول

📩 22/11/2018 12:44

اعضای شورای شهرداری استانبول از CHP یک سوال پارلمانی در مورد اینکه آیا در خطوط مترو در دست ساخت وجود دارد یا خیر، ارائه کردند. سوال مجلس ارسال شده به ریاست مجمع IMM جهت پاسخگویی به ریاست IMM ارجاع شد.

بر اساس اخبار مهمت دمیرکایا، گروهی از اعضای شورای CHP در مورد خطوط مترو Bakirköy-Bağcılar Kirazlı و Ataköy-İkitelli که توسط IBB ساخته شده است، سؤالی را به ریاست مجمع IMM ارائه کردند. این پیشنهاد که با درخواست پاسخ کتبی شهرداری IMM ارائه شده بود، توسط مجمع IMM به ریاست IMM ارجاع شد.

این پیشنهاد که توسط سید علی آیدوغموش، مهمت برکه مرتر و حسن تاپان از CHP امضا شده بود، توسط آیدوغموش در مجمع IMM قرائت شد. در این پیشنهاد عنوان شده بود که برای مدتی در خطوط مترو Bakırköy-Bağcılar Kirazlı و Ataköy-İkitelli کاری انجام نمی شد و به دلیل عدم پرداخت حقوق به پیمانکار، سرعت کارها با کندی مواجه شد.

اعضای CHP با این ادعا که بسیاری از جاده ها به دلیل اجرای مترو به روی ترافیک بسته شده و تاخیر باعث طولانی شدن مشکل شهروندان شده است، خواستار پاسخگویی به سوالات زیر شدند:

آیا پروژه های مترو متوقف شده یا کند شده است؟ دلایل تاخیر پروژه های مترو چیست؟ آیا در پیش نویس بودجه سال 2019 اعتباری برای پروژه های سیستم ریلی ما که به دلایل اقتصادی متوقف شده اند تخصیص داده شده است؟ آیا حقوق شخصی کارکنان در ساخت و سازهای مترو که هر دو به دلیل تنگنای اقتصادی شرکت پیمانکار توسط IMM متوقف شده بود پرداخت شد؟

عکس های گرفته شده از محل ساخت و ساز برخی از متروها نیز به سوال مجلس ارسال شده به ریاست مجمع IMM اضافه شد.

منبع: www.haberturk.com

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*