فرودگاه استانبول به مرکز اشتغال جوانان تبدیل شد

3 فرودگاه مرکز اشتغال جوانان شد
3 فرودگاه مرکز اشتغال جوانان شد

📩 23/11/2018 13:55

فرودگاه استانبول که بزرگ‌ترین فرودگاه جهان است و پیش‌بینی می‌شود ظرفیت جابه‌جایی 200 میلیون مسافر در سال را داشته باشد، تبدیل به دروازه تجاری برای نسل جدید شده است. در این زمینه، مرکز شغلی شهرداری Bağcılar 330 پرسنل را در شاخه های امنیتی، راننده، حمل و نقل زمینی و نظافت در فرودگاه جدید استخدام کرد. از 192 نفری که در آخرین مصاحبه شرکت کردند، افراد واجد شرایط نیز در اینجا جذب خواهند شد.

فرودگاه استانبول که در 29 اکتبر 2018 در نود و پنجمین سالگرد تأسیس جمهوری افتتاح شد و به عنوان "یادبود پیروزی" توصیف شد، کانون توجه و فرصت شغلی برای جوانانی شد که آینده ترکیه هستند. استخدام پرسنل در بسیاری از شعبات در فرودگاه جدید ادامه دارد که استانبول را به مرکز خطوط هوایی جهانی تبدیل خواهد کرد. مرکز شغلی شهرداری Bağcılar که در سال 95 برای گردهم آوردن جویندگان کار و کارفرمایان تأسیس شد، همچنین فرصت های شغلی را برای ساکنان منطقه در فرودگاه جدید فراهم می کند. جوانان بیکار و کارفرمایانی که در چارچوب پروتکل امضا شده با İŞKUR ثبت نام کرده اند با نمایندگان شرکت ملاقات حضوری دارند. داوطلبان به مسئولین اطلاع می دهند که در چه زمینه ای می توانند فعالیت کنند و گواهی هایی که دارند. در نتیجه مصاحبه، شرکت ها افرادی را استخدام می کنند که با آنها موافق هستند.

در سال گذشته 603 نفر در این طرح موفق به کار گرفته شدند. فرودگاه استانبول که بزرگ‌ترین فرودگاه جهان است، یکی از مکان‌هایی است که شغل‌یابی در آن بیشتر صورت می‌گیرد. 330 نفر از اهالی باغجیلار در شعبه های راننده، امنیت و نظافت فرودگاه مشغول به کار شدند.

ما از همه شهروندان بیکار خود می خواهیم که شغل داشته باشند و غذا به خانه خود بیاورند.

آخرین جلسه تجاری که در قصر معلولان فیض الله کییکلیک شهرداری باغجیلار برگزار شد، روز گذشته برگزار شد. شرکت مهمان هلدینگ بین ست مسئولین و جویندگان کار گرد هم آمدند. پس از مصاحبه، افرادی که دارای شرایط و ضوابط باشند در فرودگاه استانبول شروع به کار خواهند کرد.

لوکمان چاغیریجی، شهردار باغجیلار، با بیان اینکه آنها فرد مناسب را برای شغل مناسب هدف قرار می دهند، گفت: «ما از مرکز شغلی خود که در آن جویندگان کار و کارفرمایان را گرد هم می آوریم، نتایج خوبی می گیریم. امسال ما عمدتاً به فرودگاه تازه افتتاح شده خدمات پرسنلی ارائه کردیم. ما از همه شهروندان بیکارمان می خواهیم که شغل داشته باشند و غذا را به خانه های خود ببرند.»

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*