خط مترو فرودگاه استانبول-Gayrettepe در سال 2019 به بهره برداری می رسد

خط مترو Zengintepe فرودگاه استانبول در سال 2019 به بهره برداری می رسد
خط مترو Zengintepe فرودگاه استانبول در سال 2019 به بهره برداری می رسد

📩 06/11/2018 11:19

کار بر روی خط مترو فرودگاه استانبول-Gayrettepe با سرعت تمام ادامه دارد. فاز اول خط مترو در سال 2019 و فاز دوم در سال 2021 افتتاح می شود.

کار بر روی خط مترو Gayrettepe - فرودگاه استانبول که از جمله پروژه هایی است که راحتی و آسایش را برای شهروندان در حمل و نقل به ارمغان می آورد، بدون کاهش سرعت ادامه دارد.

فاز اول خط مترو که فرودگاه استانبول را به مرکز شهر متصل می کند در سال 2019 و فاز دوم در سال 2021 به بهره برداری می رسد. خط متروی Gayrettepe-فرودگاه استانبول از مناطق Eyüpsultan، Kağıthane، Küçükçekmece، Şişli، Arnavutköy و Başakşehir عبور می کند.

خط متروی Gayrettepe-فرودگاه استانبول با کدام خطوط یکپارچه خواهد شد؟

Gayrettepe - خط مترو فرودگاه استانبول، در Gayrettepe با خط مترو Yenikapı - Hacıosman، در فرودگاه با قطار سریع السیر، در Arnavutköy با خط Sultangazi - Arnavutköy، در Kayaşehir با Kirazlı - متروکنت - خط مترو Kayaşehir Kiröy-Bakirık. – خط مترو Olympicköy در المپیاد، Kayaşehir - Başakşehir -Olimpiyatköy Tram در المپیاد، Kirazlı - Halkalı با خط مترو Halkalıدر، با پروژه Marmaray Halkalıیکپارچه خواهد شد.

کار در Gayrettepe شروع شد

سایت ساخت و ساز Gayrettepe خط مترو فرودگاه استانبول در پارکینگ روبروی برج های TAT ساخته شده و اطراف آن احاطه شده است. کار در ایستگاه آغاز شده است.

تونل هایی به طول 40 کیلومتر در یک خط و در مجموع 80 کیلومتر در دو خط افتتاح می شود. تقریباً 65 کیلومتر از آن TBM است و 15 کیلومتر باقیمانده به روش کلاسیک حفاری می شود. در حال حاضر 7 TBM به طور فعال در حال حفاری هستند. 3 دستگاه TBM در مرحله نصب هستند. به زودی آنها شروع به حفاری می کنند.

Gayrettepe - Kemerburgaz - خط مترو فرودگاه استانبول؛ فرودگاه استانبول - Gayrettepe 26 دقیقه، Gayrettepe - Kemerburgaz 22 دقیقه، Kemerburgaz - Kağıthane Meydan 47 دقیقه طول خواهد کشید.

Gayrettepe - خط مترو فرودگاه استانبول توقف می کند
1. Gayrettepe
2. کاگیتان
3. حسدال
4. کمربرگاز
5. گوکتورک
6. احسانیه
7. فرودگاه جدید 1
8. فرودگاه جدید 2
9. فرودگاه جدید 3

منبع: Emlakkulisi.com

اولین نفری باشید که نظر می دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*